The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Ο Χίτλερ μαθαίνει για το βίντεο του Μπαλτάκου
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.662
Likes
50.502
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
https://ohlife.com/timecapsule
Γράφεις ένα μέιλ στον εαυτό σου και σου έρχεται την μελλοντική ημερομηνία που έχεις επιλέξει. Δηλαδή μπορείς να σου στείλεις ένα μέιλ για να το λάβεις σε 6 μήνες ή δυο χρόνια, φαντάζομαι και 10. Το βρίσκω εξαιρετικά χρήσιμο, σήμερα πήρα ένα μέιλ που μου είχα γράψει αρκετό καιρό πριν και είναι να απορείς πόσο διαφρετικά στα φέρνει η ζωή.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
https://ohlife.com/timecapsule
Γράφεις ένα μέιλ στον εαυτό σου και σου έρχεται την μελλοντική ημερομηνία που έχεις επιλέξει. Δηλαδή μπορείς να σου στείλεις ένα μέιλ για να το λάβεις σε 6 μήνες ή δυο χρόνια, φαντάζομαι και 10. Το βρίσκω εξαιρετικά χρήσιμο, σήμερα πήρα ένα μέιλ που μου είχα γράψει αρκετό καιρό πριν και είναι να απορείς πόσο διαφρετικά στα φέρνει η ζωή.
Εμένα μου κάνει λίγο τρομακτικό....Για φαντάσου να είσαι πεθαμένος και να στέλνεις μειλ στον εαυτό σου...ΟυοΟυ:twisted:
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Εμένα μου κάνει λίγο τρομακτικό....Για φαντάσου να είσαι πεθαμένος και να στέλνεις μειλ στον εαυτό σου...ΟυοΟυ:twisted:
και να έχει πρόσβαση στα μέιλ σου η γυναίκα ή ο άνδρας και να πάθει εμφραγμα. να νομίζει οτι τα στέλνεις εσύ από το υπερπέραν.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.662
Likes
50.502
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δηλαδή άμα έχεις πεθάνει το τραγικό θα είναι ποιος κοιτάει τα μέιλ σου και τι θα σκεφτεί; Εδώ λέμε ότι θα έχεις πεθάνει, δε θα μπορείς να ξαναδείς πλέι οφ, να φας Νουτέλα, να γευτείς μουλάτες, να παίξεις playstation, να ξαναπάς στο Μάτσου Πίτσου, να φας μια κρεμούλα με κανέλα στο Βάρσο βρε αδερφέ...
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.010
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Για μια υστεροφημία ζούμε βρε αδερφέ, για την κρεμούλα του Β ζούμε?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.275
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom