Σερβία Ταξίδι στο Βελιγράδι.

barkour

Member
Μηνύματα
1.164
Likes
5.093
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υεμενη
Εὐχαριστῶ.
βλέπω ότι προτείνεται γενικώς η διαμονή στο κέντρο κέντρο, ήτοι Stari grad.
Είδα επίσης, βιβλιοπωλικώς, ότι δέν υπάρχει ταξιδιωτικός οδηγός - μήν πώ ποιός καί κάνω διαφήμιση! Υπάρχει κάποιος ελληνόφωνος ταξιδιωτικός οδηγός, Ιβάνα, ξέρεις μήπως;
θα ειμαι και εγω βελιγραδι απο 17 απριλιου αλλα απο την μια ο καιρος, θα ειναι βροχερος απο την αλλη η air serbia , εχει καθε μερα 1.30 ωρες καθυστερη ση- το λιγοτερο - εχω αρχισει και σπαζομαι ...
 

vaggelakas

Member
Μηνύματα
20
Likes
10
εχει καθε μερα 1.30 ωρες καθυστερη ση

Ώχ, ναι; θά επιδιώξω κάποια άλλη εταιρεία τότε.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
αμερική
Εγω θα ειμαι 18-22/4
Και εμενα μου την σπάει ο καιρός...αλλα δεν θα χάλασε την διάθεση μου...
Πετάω με Aegean....
Αμα θες...βρισκόμαστε...
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.432
Ονειρεμένο Ταξίδι
οχ.....όλος ο κόσμος
πλην του καλοκαιριού πετάω σχεδόν κάθε μήνα, ή τουλάχιστον μια φορά το δίμηνο και δεν μου χει τύχει
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.164
Likes
5.093
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υεμενη
πλην του καλοκαιριού πετάω σχεδόν κάθε μήνα, ή τουλάχιστον μια φορά το δίμηνο και δεν μου χει τύχει
τις τελευταιες 10 μερες που το παρακολουθω , οι περισσοτερες πτησεις φευγουν απο βελιγραδι με 20 λεπτα καθυστερηση και για ATH και SKG
απο 1.30 μεχρι 3 ωρες ( 10/4)..... δεν ξερω τι παιζει
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.432
Ονειρεμένο Ταξίδι
οχ.....όλος ο κόσμος
ελπίζω να μη με καταλάβεις λάθως, αλλά γιατί το κάνεις; (απλή περιέργια, μου κάνει μεγάλη εντύπωση)
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.164
Likes
5.093
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υεμενη
ελπίζω να μη με καταλάβεις λάθως, αλλά γιατί το κάνεις; (απλή περιέργια, μου κάνει μεγάλη εντύπωση)
γιατι πεταω αυριο για βελιγραδι - το γραφω και πιο πανω - και θελω να ειμαι προετοιμασμενος για το τι θα συναντησω ,γενικα, στο καθε ταξιδι μου
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.432
Ονειρεμένο Ταξίδι
οχ.....όλος ο κόσμος
πολύ άγχος παιδάκι μου, χαλαρά και καλά να περάσεις!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Είμαι ανάμεσα σε δύο ξενοδοχεία. Η περιοχή που βρίσκονται είναι καλή, την περπατάς άνετα μέχρι τα κεντρικά σημεία της πόλης, έχει κάποιο πρόβλημα ασφάλειας; Επίσης αν κάποιος έχει μείνει σε κάποιο από τα δύο, μια μικρή βοήθεια.

http://www.booking.com/hotel/rs/jat...eckout_year_month=2014-11#availability_target


http://www.booking.com/hotel/rs/queen-astoria-design.el.html
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
αμερική
Αυτή την στιγμή σου γράφω απο το hotel majestic,,το πρώτο ξενοδοχείο είναι μια χαρά, το είδα σε κεντρικότατο δρόμο
Το άλλο είναι πολυ καλό ξενοδοχείο όπως μου είπαν κάποιοι άλλοι έλληνες απο group που έμεναν εκεί, αλλά νομίζω ότι έχει λίγο ανηφόρα για το κέντρο δεν είμαι όμως πολυ σίγουρη,, το πήρε το μάτι μου γυρνώντας με Ταξι απο τον σταθμό των λεωφορείων,,
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.164
Likes
5.093
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υεμενη
Αυτή την στιγμή σου γράφω απο το hotel majestic,,το πρώτο ξενοδοχείο είναι μια χαρά, το είδα σε κεντρικότατο δρόμο
Το άλλο είναι πολυ καλό ξενοδοχείο όπως μου είπαν κάποιοι άλλοι έλληνες απο group που έμεναν εκεί, αλλά νομίζω ότι έχει λίγο ανηφόρα για το κέντρο δεν είμαι όμως πολυ σίγουρη,, το πήρε το μάτι μου γυρνώντας με Ταξι απο τον σταθμό των λεωφορείων,,
τυχερη ιωαννα, εχεις ηλιο στο βελιγραδι. εμενα με εφαγε δυο μερες η βροχη:(
ευτυχως το σαββατο ειχε ηλιο:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.857
Μέλη
38.840
Νεότερο μέλος
Θωμάς Μυστικός

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom