Ryanair Χειραποσκευή Ryanair

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
το λογικά μάλλον δεν αρκεί οταν μιλάμε για την ryanair οποτε αν γνωρίζει κάποιος απο προσωπική εμπειρία θα με βοηθούσε ή αν υπάρχει κάποιο σημείο στο site της που να αναφέρεται σε αυτό !
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.019
Likes
6.398

Amortencia

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
57 cm μαζι με τα ροδακια,36 cm και 20 cm.μονο το υψος φοβαμαι δλδ.ναι εχουμε εναν κωδικο.και στο mail που εστειλαν απλα εχει και τα 2 ονοματα μαζι.
Εγω έχω το ίδιο θέμα ταξιδεύω αυριο τελικά υπάρχει θέμα αν ειναι 2-3 εκατοστά παραπάνω;
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Αν σε μετρησουν,ναι...μπορει να υπαρχει θεμα.
καλε δεν μετρανε... :) καμμια φορα την βλεπουν παραφουσκωμένη και σου λενε να την βαλεις στο Stand...επισης στις χειραποσκευες καμπίνας δεν ζυγίζουν κιολας αν ειναι και κανα-δυο κιλακια παραπανω δεν τρεχει τπτ. Προχτες πεταγα απο Χανια -Λονδινο ..ειχα να δωσω βαλίτσα κατω και περασαν ενα σωρό αγχωμένοι συνεπιβάτες να ζυγησουν τα σακιδια τους...δλδ..δεν ειναι και τοσο πια..τραγικα...Απο Μαιο του 13 και εως σημερα σχεδον καθε μηνα (- δευτερο )πεταω με Ryanair δεν μου εχει τυχει τιποτα( φτου-φτου δλδ)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.034
καλε δεν μετρανε... :) καμμια φορα την βλεπουν παραφουσκωμένη και σου λενε να την βαλεις στο Stand...
Vegerazaros,καλα τα λες...αλλα τι γινεται,αμα δεν χωραει στο κουτι?
πεταω με Ryanair δεν μου εχει τυχει τιποτα( φτου-φτου δλδ)
Γι αυτο το φτου-φτου,μιλαμε....για να μην κατσει η στραβη, καλο ειναι οι διαστασεις και τα κιλα να ειναι σωστα.Οποιος δεν τα εχει σωστα παιρνει και το ρισκο,να πληρωσει 50 ευρω,αν του την μετρησουν...(φτου-φτου μακρυα απο μας);)
 

mosaicm

Member
Μηνύματα
104
Likes
49
Παιδια επειδη φευγω και εγω να ρωτησω για τις διαστασεις.
Η βαλιτσα ειναι 54χ39...μεχρι εδω οκ. Η αλλη διασταση ομως ξεκιναει απο 19 στο πανω μερος και φτανει κατω στα 21-22 cm. Τι λετε ?
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Παιδια επειδη φευγω και εγω να ρωτησω για τις διαστασεις.
Η βαλιτσα ειναι 54χ39...μεχρι εδω οκ. Η αλλη διασταση ομως ξεκιναει απο 19 στο πανω μερος και φτανει κατω στα 21-22 cm. Τι λετε ?
αν δεν την παραγεμίσεις δεν θα εχεις προβλημα..δεν τις μετρουν, οταν τις βλεπουν παραφουσκωμένες σου ζητουν να την βάλεις στο σταντ διαστασεων
 

Nitrous

Member
Μηνύματα
145
Likes
113
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
καλησπέρα
εχει ταξιδέψει κανεις σε ελληνική ενχωρια πτηση πρόσφατα να μας πει για τις χειραποσκευες αν ειναι τοσο σχολαστικοί στον έλεγχο διαστάσεων??
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
καλησπέρα
εχει ταξιδέψει κανεις σε ελληνική ενχωρια πτηση πρόσφατα να μας πει για τις χειραποσκευες αν ειναι τοσο σχολαστικοί στον έλεγχο διαστάσεων??
Στο Αθήνα - Θεσ/νικη και τουμπαλιν δεν ασχολήθηκαν καθόλου με το θέμα των αποσκευών. Ούτε καν με λάθος (δικό τους βέβαια) που υπήρχε στο μικρό όνομα επιβάτη στην κάρτα επιβίβασης.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.438
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom