Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

underwater

Member
Μηνύματα
2.710
Likes
11.219
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Η μόνη βλακεία με το airfasttickets είναι ότι δεν εμφανίζει στο σύστημά του κάποια αεροδρόμια (προσωπικά έχασα έτσι την ευκαιρία να κλείσω μια πτήση σε πολύ καλή τιμή).
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Η μόνη βλακεία με το airfasttickets είναι ότι δεν εμφανίζει στο σύστημά του κάποια αεροδρόμια (προσωπικά έχασα έτσι την ευκαιρία να κλείσω μια πτήση σε πολύ καλή τιμή).
Εμένα μου βγάζει πολύ καλές τιμές (π.χ. χωρίς εκπτωτικό κουπόνι κάτι Αβάνα-Καράκας 40€ φτηνότερα από την Avianca και το airtickets) και μου εμφανίζει και πτήσεις από/προς Κούβα στην ελληνική του βερσιόν (στη διεθνή όχι...λογικό), που γενικά είναι θέμα λόγω εμπάργκο με άλλες ψαχνομηχανές.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.710
Likes
11.219
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εμένα μου βγάζει πολύ καλές τιμές (π.χ. χωρίς εκπτωτικό κουπόνι κάτι Αβάνα-Καράκας 40€ φτηνότερα από την Avianca και το airtickets) και μου εμφανίζει και πτήσεις από/προς Κούβα στην ελληνική του βερσιόν (στη διεθνή όχι...λογικό), που γενικά είναι θέμα λόγω εμπάργκο με άλλες ψαχνομηχανές.
Καλή φάση! Πάντως τώρα που είπες και για διεθνή version έψαξα κι εκεί για το αεροδρόμιο που με ενδιαφέρει και φευ! Περίεργο. :rolleyes-80:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλά ποιο αεροδρόμιο ψάχνεις, το Pyloti Airport?
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
kato partali.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Απ οτι βλεπετε εσφιξαν τα γαλατα..χρηση κουπονιου απο 100 ευρω κ πανω...η πολυ διαφημιση των κουπονιων βλαπτει...
 

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
95
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
Απ οτι βλεπετε εσφιξαν τα γαλατα..χρηση κουπονιου απο 100 ευρω κ πανω...η πολυ διαφημιση των κουπονιων βλαπτει...
μονο για ξενοδοχεια, το αεροπορικο οσο ναναι:
Το κουπόνι ισχύει για μία και μόνο online κράτηση αεροπορικού εισιτηρίου ή Πακέτου Διακοπών ή Διαμονής σε Ξενοδοχείο, με ελάχιστη κράτηση διαμονής από 2 διανυκτερεύσεις και με τελική αξία κράτησης ίση ή μεγαλύτερη των €100. μονο
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πρέπει η κράτηση αεροπορικού να υπερβαίνει σε αξία τα €100 γιατί αλλιώς το κουπόνι δε γίνεται δεκτό.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom