Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

crveno-beli

Member
Μηνύματα
71
Likes
156
Κοιτούσα μια πτήση από Θεσσαλονίκη για Μιλάνο και τη μια μου την έβγαζε 58€ την άλλη 82€ και τώρα 48€ για την ίδια μέρα, υπάρχει κάποιος λόγος που γίνεται αυτό;;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400

Koralenia

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Καλησπέρα και από εμένα..Σας διαβάζω πολύ καιρό όμως τώρα που ετοιμάζω ταξιδάκι :xalara:ήρθε και η δίκη μου σειρά να γράψω..Έχω ένα μικρο πρόβλημα και επειδή πρώτη φορά πετάω στο εξωτερικό θα ήθελα την βοήθεια σας. Έκλεισα εισιτήρια με την Ryanair από Θεσσαλονίκη - Ρώμη για τις 12/5/2014. Μου ήρθε κανονικά το e-mail επιβεβαίωσης με τον ανάλογο κωδικό όμως εδώ και 2 μέρες από την στιγμή που έκανα την κράτηση δεν έχουν τραβήξει τα λεφτά από τον λογαριασμό(visa).:rolleyes-80: Έστειλα μήνυμα στην εταιρία όμως δεν πήρα απάντηση. Ξέρει κανείς κάτι;;;;;;;; Η κράτηση μου έχει γίνει κανονικά;;και αν ναι γιατί δεν πήραν τα χρήματα;;Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
αφού σου ήρθε επιβεβαίωση με τον κωδικό μην ανησυχείς.τα χρήματα έχουν δεσμευθεί, σε μια- δυο μέρες θα τα πάρουν.
 

Koralenia

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση γιατί η αλήθεια είναι ότι ένα άγχος το είχα...:)
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
μολης εκανα check in για κατι φιλους, το νεο πλεον ειναι οτι δεν μπορεις να κανεις check in 15 μερες πριν αλλα 7, και το αλλο ειναι οτι σου δινει απο μονο του θεσεις , δεν πας και κάθεσαι πλέον μονο σου !! για να παρεις θεση απλα.... το γνωστό !! :)
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
μολης εκανα check in για κατι φιλους, το νεο πλεον ειναι οτι δεν μπορεις να κανεις check in 15 μερες πριν αλλα 7, και το αλλο ειναι οτι σου δινει απο μονο του θεσεις , δεν πας και κάθεσαι πλέον μονο σου !! για να παρεις θεση απλα.... το γνωστό !! :)
Είναι σχεδόν δύο μήνες που έχει αλλάξει αυτό. Έχει επισημανθεί στην ιστοσελίδα.
 

mpatzartzi

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους. Ανακάλυψα το συγκεκριμένο site, στην προσπάθεια μου να βρω μια λύση στο πρόβλημα που έχω με την ryanair. Μένω μόνιμα Ολλανδία με την οικογένεια μου και κατεβάινουμε Ελλάδα την Τρίτη. Το διαβατήριο του γιού μου όμως έχει λήξει τον Φεβρουάριο και θα το ανανεώσω Ελλάδα. Δυστυχώς όμως η Raynai δεν δέχεται ληγμένο διαβατήριο στο echeck. Τηλεφωνικώς δεν μπορώ να επικοινωνήσω και σίγουρα δεν θέλω να πληρώσω 70ε στο αεροδρόμιο. Γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικά? Ευχαριστώ
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Δεν μπορείς να βάλεις κάποιο άλλο άτομο να πάρει τηλέφωνο να ρωτήσει στην Ryanair η να στείλεις κάποιο mail;Καλύτερα το πρώτο βέβαια.
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
574
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Μήπως γνωρίζετε αν παιδί (όχι βρέφος) μπορεί να κάνει Check in δωρεάν παιδικό καρότσι ή θα πρέπει να πληρώσω εξτρα?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.726
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom