Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

underwater

Member
Μηνύματα
2.710
Likes
11.219
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Το παίζουν δύσκολοι σήμερα λόγω Μ. Πέμπτης (Εβδομάδα των Παθών γαρ)! Εγώ πιστευω ότι το Σάββατο τιμώντας το αναστάσιμο πνεύμα θα κάνουν την υπέρβαση με κανά καλό deal από αυτά που ξέρουμε και αγαπάμε! :p
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Για να δούμε τι αυγό θα μας φέρει η Μ. Παρασκευή γιατί οι τιμές τους χωρίς κουπόνι δεν είναι και οι καλύτερες της αγοράς.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.908
Πάντως η έκπτωση για ξενοδοχείο είναι σημαντική αν σπάσεις σε διήμερα τη διαμονή. Έκλεισα για Άμστερνταμ σε ξενοδοχείο 4* σε τιμή που έβρισκα μόνο σε hostel.
 

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
95
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
10 ευρω μονο????????
Κ με αγορες πανω απο 100 ευρω!
Παει, χαλασαν κ αυτοι!
 

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
95
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
10 ευρω μονο????????
Κ με αγορες πανω απο 100 ευρω!
Παει, χαλασαν κ αυτοι!:cry::lol:
 

Desiro

Member
Μηνύματα
285
Likes
625
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Νομίζω ότι όποιος πρόλαβε να προγραμματίσει ταξίδια,πρόλαβε!! Περνάει στο μεταβατικό στάδιο τώρα που αυξησε το πελατολόγιο της,μέχρι σταδιακά να ισορροπήσει με τις άλλες εταιρείες!! Ελπίζω να διαψευστώ φυσικά!! :)
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Και πολυ κρατησε θα ελεγα,αν λαβουμε υποψην μας οτι αυτο εχει ξεκινησει απ τα μεσα Δεκεμβρη...ευκαιριες υπηρχαν απειρες
 

Desiro

Member
Μηνύματα
285
Likes
625
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Και πολυ κρατησε θα ελεγα,αν λαβουμε υποψην μας οτι αυτο εχει ξεκινησει απ τα μεσα Δεκεμβρη...ευκαιριες υπηρχαν απειρες
Ναι ναι!! Και αργησαν πολλοι να το παρουν χαμπαρι,και οταν ακομα το πηραν,μετα αργουσαν να μπουν στη mailing list!! Δε βαριεσαι,δεν ειμαι αχαριστος!! Προλαβα εκλεισα 2 ταξιδια μετ επιστροφης (ενα για αθηνα και ενα για στουτγκαρδη) με 17€ και τα 2 ταξιδια μαζι!! Κατι ειναι και αυτο!! Πραγματικο χρηματιστηριο,οποιος περιμενε εχασε :D
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.710
Likes
11.219
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εγώ στενοχωρήθηκα λίγο επειδή κλείστηκε ένα one-way εσωτερικού και περίμενα ότι τέλος της εβδομάδας θα έβγαζε πάλι κανά δυνατό -30 να κλείναμε και την επιστροφή. Δεν πειράζει, να μην είμαστε αχάριστοι, όντως από το Δεκέμβρη μας έχει εξυπηρετήσει πολύ. :) Από εκεί και πέρα κοιτάμε πάλι ryanair και ΟΣΕ (καθώς για τις ημέρες που κοιτάω οι τιμές της aegean είναι απαγορευτικές).
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
Εγω δεν μασαω και ειμαι σίγουρος πως θα ακολουθήσουν και άλλες ένδοξες στιγμές από την εταιρεία!
Εντάξει ξενερώσαμε λίγο με το σημερινό αλλα υπομονη!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.750
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom