Μήλος Μήλος - Διαμονή

dimiptr

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
γεια σας παιδια εγω εκλεισα για μηλο - αρχοντουλα/πλακα απλο δικλινο στην ταρατσουλα της 1/7-5/7....60ευρω.....εχει μεινει κανεις στα απλα δικλινα της αρχοντουλας?ξερω οτι ειναι λιγο μικρα αλλα ειναι ομορφα με ωραια θέα..ισχυει?
πανο σκεφτομαι να κλεισω ακριβως αυτο!!στην αρχοντουλα πανω στην ταρατσουλα!! σου αρεσε? πως ήταν?ειχε θεα?? γιατι δνε εχει φωτογραφιες και δεν ξερω τι να κανψ,να το κλεισω ή οχι!! εχει μεινει μηπως καποιος αλλος στην Αρχοντουλα και μπορει να με βοηθησει??? ευχαριστω παιδια!!!
 

vickytorino

Member
Μηνύματα
33
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
ΜΗΛΟΣ-ΚΙΜΩΛΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
πανο σκεφτομαι να κλεισω ακριβως αυτο!!στην αρχοντουλα πανω στην ταρατσουλα!! σου αρεσε? πως ήταν?ειχε θεα?? γιατι δνε εχει φωτογραφιες και δεν ξερω τι να κανψ,να το κλεισω ή οχι!! εχει μεινει μηπως καποιος αλλος στην Αρχοντουλα και μπορει να με βοηθησει??? ευχαριστω παιδια!!!
καλησπερα!δν ξερω αν ειχε θεα.αλλα αν ειναι τα δωματια πανω απτη γνωστη αρχοντουλα μεσα στη πλακα δν νομιζω να χεις θεα.παρε ενα τηλ κ ρωτας τους.δν χανεις κατι.μπορεις κ να ρωτησεις αν εχουν φωτο να σ στειλουν με email.(εγω ετσι εκανα φετος για σεριφο).το μονο σιγουρο που θα σου πω ειναι οτι σ εκεινο το σημειο απ τ απογευμα κ μετα ισως κ μεσημερι θα χει φασαρια γτ ειναι ακριβως στη πλακα που γινεται ο κακος χαμος.

η επιλογη δικη σου!!αλλα παρε ενα τηλ κ ρωτα για θεα,ησυχια κ αλλες λεπτομερειες..ειμαι σιγουρη θα σου απαντησουν!
 

vickytorino

Member
Μηνύματα
33
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
ΜΗΛΟΣ-ΚΙΜΩΛΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
καλησπερα!οσον αφορα το ζητημα της διαμονης ειχα προτεινει ενα καταλυμα οπου εμενα εγω περσυ.ηταν το οραμα.προς μεγαλη μου απογοητευση τα δωματια φετος τον αυγουστο τα εχει 80 ευρω!! σε σχεση με περσυ που ειχα δωσει εγω 55 την ιδια περιοδο!υπαρχει και το soulis που εχει 50 με θεα θαλασσα ενω χωρις θεα στα 30.αλλα εννοειται αυτα ειναι πιο απλα δωματια!
 

patrickdrd

Member
Μηνύματα
68
Likes
70
θα μου θυμισει καποιος αν οι παραλιες της ειναι αμμουδερες;
επισης, εκτος απο τα σοκακια στην πλακα δεν εχει αλλα στο νησι;
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
850
Οι περισσότερες είχαν άμμο...Δν θυμάμαι αυτή τη στιγμή κάποια με βότσαλα, τουλάχιστον μεγάλα...
 

elenacd

Member
Μηνύματα
14
Likes
3
γειά σε όλους!

σκέφτομαι να πάω μήλο με το αγόρι μου και να μείνουμε στην πλάκα γιατί ο αδάμας δε μας αρέσει καθόλου.θα πάμε τέλη αυγούστου αλλά ακόμα και τόσο αργά οι τιμές στα δωμάτια είναι γύρω στα 60 ευρώ.μόνο ένα έχω βρει το "maria's rooms" με 50 το δίχωρο και 40 η γκαρσονιέρα.θέλω αν έχει πάει κάποιος στο συγκεκριμένο να μου πει πως ήταν αλλιώς κάποια άλλη πρόταση για πλάκα.ευχαριστώ!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
...έχω βρει το "maria's rooms" με 50 το δίχωρο και 40 η γκαρσονιέρα.θέλω αν έχει πάει κάποιος στο συγκεκριμένο να μου πει πως ήταν αλλιώς κάποια άλλη πρόταση για πλάκα.ευχαριστώ!
Μολις,πριν λιγες μερες,γυρισε η κορη μου απο Μηλο και συζηταγαμε,το ποσο ευχαριστημενη εμεινε,στο "Maria's rooms"...πηγε εκει,απο συμβουλη μιας φιλης της και τελικα,οι 2 κυριες που εχουν τα δωματια,ηταν εξυπηρετικοτατες,με πολλες συμβουλες,για παραλιες,φαγητο κλπ.και καναν και πολυ καλη παρεα....τα δωματια ειναι πολυ καλα.Πιστευω,αν πας εκει θα περασεις καλα... :)
http://www.mariasroomsmilos.gr/welcome/
 

Μάιρα

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
καλημερα σε ολους! μολις τωρα είδα οτι υπαρχει και θεμα για τη Μήλο! ειμαι απο τη Μήλο και θα χαρώ να σας βοηθήσω σε ότι θελήσετε!
Γεια!!! Είμαι καινούρια στο forum και έχω αρχίσει να ψάχνω για διακοπές! Σκεφτόμαστε με το αγόρι μου να έρθουμε Μήλο αρχές Αυγούστου, αλλά καθώς είμαστε νέοι οδηγοί, φοβόμαστε να νοικιάσουμε αυτοκίνητο/μηχανάκι και σκεφτόμασταν να χρησιμοποιήσουμε την συγκοινωνία! Πιστεύεις ότι θα έχουμε πρόβλημα; Τα δρομολόγια είναι τακτά και πάνε παντού; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom