Το τελευταίο ταξίδι της Άννυς

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
θερμά συλλυπητήρια και κουράγιο.
δεν υπάρχουν λόγια..
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Πριν από μια βδομάδα περίπου της έστειλα ένα προσωπικό μήνυμα για να μου μεταφέρει μια ιστορία που είχα ποστάρει σε λάθος μέρος...έμεινε χωρίς απάντηση...που να ήξερα!!
Καλό παράδεισο Άννυ!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
Δεν ξέρω τι μπορώ να γράψω, είδα το θέμα και πόνεσε η καρδιά μου...
Να είσαι καλά και να θυμάσαι όλες τις όμορφες στιγμές που περάσατε μαζι.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Στεναχωρήθηκα πολύ.. Δε γνώρισα την Άννυ από κοντά αλλά μέσα από τα μηνύματά της και τις ιστορίες της ήταν σαν να τη γνώριζα.. Θα λείψει πολύ σε όλους.. Τα θερμά μου συλλυπητήρια στον σύζυγο της και σε όλους τους δικούς της ανθρώπους...
 
Μηνύματα
115
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
πού;;
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ιταλίας
Θερμά συλλυπητήρια! Καλό ταξίδι Άννυ μας! Τα έχω χαμένα! Κι εγώ σκέφτηκα ότι έχω καιρό να δω κείμενό της....
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Τα θερμά μου συλλυπητήρια. Τι να γράψει κανείς τέτοιες στιγμές, στεναχωρήθηκα πολύ.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Τι να πω... είμαι συγκλονισμένη ειλικρινά... Αρχικά δεν μπορούσα να πιστέψω ότι πρόκειται για τη γνωστή Άννυ, για την Άννυ που γνώρισα στις συναντήσεις του φόρουμ... Θερμά συλλυπητήρια σε όλους τους δικούς της ανθρώπους.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
:( Θερμά συλληπητήρια και από εδώ Χρήστο. Τουλάχιστον είχαμε την τύχη η Άννυ να είναι μέλος στην κοινότητά μας και τα γραπτά της θα είναι εδώ για να μας τη θυμίζουν.

:(
 

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ταξίδι-Όνειρο
Los Santos, San Andreas
Τα θερμά μου συλλυπητήρια, καλό κουράγιο στους δικούς της ανθρώπους. Τι να πεις σε τέτοιες δύσκολες στιγμές. Πραγματικά κρίμα..κρίμα...
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
574
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Χρήστο σου εύχομαι κουράγιο και δύναμη! Έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ για την Άννυ που πάρόλο που δεν την γνώριζα προσωπικά ένοιωθα ότι την ήξερα μέσα από το φόρουμ. Καλό σου ταξίδι Άννυ...
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Δεν μπορω να το πιστεψω...γνωρισα την Αννυ στα γενεθλια του travelstories.Ενας υπεροχος ανθρωπος εφυγε τοσο γρηγορα,τοσο ξαφνικα...εκλαψα.
Χρηστο,τα θερμα μου συλληπητηρια.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Ευγενική, καλοσυνάτη, εξυπηρετική, αυτή ήσουν πάντα αγαπημένη Άννυ... καλό ταξίδι...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.726
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom