The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.311
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μου φαίνεται έχεις ξεχάσει τις ρίζες σου panpan. Σε λίγο θα μας πεις ότι δεν ξέρεις το σχιζοφρενή δολοφόνο με το πριόνι, τον κάτμαν και τους "για πάντα νέοι". Για να μη μιλήσω για τον ανυπέρβλητο Γιάννη Σταθόπουλο με το χιτ : τας κεμπάμπ-κεμπάμπ γαρδούμπα, σις κεμπάμπ-κεμπάμπ ΝΤΟΝΕΡ
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Μου φαίνεται έχεις ξεχάσει τις ρίζες σου panpan. Σε λίγο θα μας πεις ότι δεν ξέρεις το σχιζοφρενή δολοφόνο με το πριόνι, τον κάτμαν και τους "για πάντα νέοι". Για να μη μιλήσω για τον ανυπέρβλητο Γιάννη Σταθόπουλο με το χιτ : τας κεμπάμπ-κεμπάμπ γαρδούμπα, σις κεμπάμπ-κεμπάμπ ΝΤΟΝΕΡ
Ρε συ τα τελευταία 20-25 χρόνια δεν βλέπω τηλεόραση.Μου είναι παντελώς άγνωστοι οι τύποι.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.311
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ρε συ τα τελευταία 20-25 χρόνια δεν βλέπω τηλεόραση.Μου είναι παντελώς άγνωστοι οι τύποι.
Δε θα μπορούσα να ζω σε τέτοιο πολιτιστικό σκοτάδι. Δηλαδή δεν γνωρίζεις την ντου από παντού
την κυρία Ελισσάβετ να αναρωτιέται πού είναι ο Πουτσίνι
και τον αλβανό οικοδόμο Ντουρίμ τον αισθησιακό χορευτή με τη φράτζα;
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Εκτιμουσα Γεωργιου ομως. Ατελειωτο καφενειο των φιλαθλων και δε προλαβες και Γιωργο Παρασκευα τον γκουρου του στοιχηματος, κουμαρι στην καθομιλουμενη. Ωραιοι και καλτ, οχι σαν να βγηκαν απο ιδρυμα:haha:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ονειρεμένο Ταξίδι
Whole Africa,Cuba
Georgiou sxoliazei Kapoutzidi:
Συγγνωμη, αλλα κλαιω....
Κι εγώ αλλά από θλίψη...

Έχω γελάσει κι εγώ με Γεωργίου κατά καιρούς αλλά στο συγκεκριμένο είναι απλά γελοίος για να μην πω τίποτα χειρότερο!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Ε προφανως, δεν ειπαμε να διδασκεται και στα σχολεια το παραπανω...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom