The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.671
Δε θα μπορούσα να ζω σε τέτοιο πολιτιστικό σκοτάδι. Δηλαδή δεν γνωρίζεις την ντου από παντού
την κυρία Ελισσάβετ να αναρωτιέται πού είναι ο Πουτσίνι
και τον αλβανό οικοδόμο Ντουρίμ τον αισθησιακό χορευτή με τη φράτζα;
Έχω πάθει την πλάκα μου μ'αυτά.Ήταν εκπομπή αυτή;Χιουμοριστική;Φάρσες;
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μα δες το βιντεακι με τον ημιγυμνο χορευτη στο παραπανω ποστ και πες μου οτι δεν εχεις αναστατωθει ερωτικως
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.471
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Έχω πάθει την πλάκα μου μ'αυτά.Ήταν εκπομπή αυτή;Χιουμοριστική;Φάρσες;
Ήταν μια εκπομπή όπου έφερναν κάτι καημένους να πούνε τον καημό τους και από κάποιο σημείο κι έπειτα κάποιοι από αυτούς την είδαν και ταλεντάρες και το παιζαν τραγουδιστές, το κοινό της εκπομπής τους πήρε στην πλάκα και καθιερώθηκε σε κάθε εκπομπή να λένε κανένα τραγούδι.

Κάπου εκεί ο γκόμενος της Ανίτας ο Καρβέλας κατάλαβε ότι έχει ψωμί η δουλειά, τους έγραψε τραγουδάκια "πάνω τους" τα οποία έγιναν τρελά χιτ διότι όπως κατάλαβες είναι τόσο νούμερα που ένα γέλιο το βγάζουν. Μετά έβγαλαν και singles με τα πιο τραγικά από τα τραγούδια και έφτασε σε κάποια φάση στο ελληνικό τοπ-10 τα 6 (μεταξύ των οποίων και το νούμερο 2!) να είναι σινγκλάκια από τα Παρατράγουδα, αφού ο κόσμος με 5€ αγόραζε το σιντάκι και το πήγαινε για δώρο σε τίποτε γενέθλια για να γίνει χαβαλές.

Μετά τους έκαναν θίασο και τους έτρεχαν σε όλα τα μπαρ της επαρχίας. Υπήρξαν καταγγελίες πως η παραγωγός εταιρεία (του Καρβέλα) τους πλήρωνε ψίχουλα από τις πωλήσεις και από τις εμφανίσεις στα κλαμπ, σε ορισμένες εκ των οποίων κινδύνευε και η σωματική τους ακεραιότητα, αφού οι εξευγενισμένοι Έλληνες θαμώνες τους πετούσαν πιάτα στο κεφάλι κλπ. Για παράδειγμα εδώ πρόσεξε ότι ο κιμπορντίστας φοράει κράνος (!!!) για να προστατευθεί, ενώ ο Σχιζοφρενής Δολοφόνος τρώει ένα σερβίτσιο στο κεφάλι, την ώρα που απαιτεί σεβασμό στον καλλιτέχνη:

Μετά βέβαια πέρασε η μόδα και ξεχάστηκαν...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Η παραπάνω απάντηση αγαπητε πανπαν απαντά στην απορία : "μα γιατί δεν έχετε τηλεόραση?"
Ειμαι η Dim Kyr και είμαι καλα.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Μπα, κανεις καημενος δεν ελεγε τον πονο του. Βγαζανε στο κλαρι διανοητικα αρρωστους ανθρωπους και τους δουλευανε πανελληνιως, για να γελανε οι διανοητικα "ενταξει" και αυτοι να κονομανε.Αν αυτο δεν ειναι ξεφτιλα, τοτε το επομενο βημα ειναι να πετανε αναπηρους σε κροκοδειλους, ξερω γω ρε παιδια.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μπα, κανεις καημενος δεν ελεγε τον πονο του. Βγαζανε στο κλαρι διανοητικα αρρωστους ανθρωπους και τους δουλευανε πανελληνιως, για να γελανε οι διανοητικα "ενταξει" και αυτοι να κονομανε.Αν αυτο δεν ειναι ξεφτιλα, τοτε το επομενο βημα ειναι να πετανε αναπηρους σε κροκοδειλους, ξερω γω ρε παιδια.
Έλα μωρέ,χαβαλές να γίνεται που είπε κι ένας πιο πάνω...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.691
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom