Πτήσεις με ανταπόκριση

Stefoos

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
για να μην ανοιξω νεο θρεντ θα ρωτησω εδω! τον Αυγουστο φευγω για Κινα! Η πτηση θα ειναι με σταση στη Μοσχα για εκει θα χρειαστω βιζα η κατι τετοιο? λογικα θα χρειαστω μονο αν θελησω να αφησω το αεροδρομιο σωστΑ?
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
για να μην ανοιξω νεο θρεντ θα ρωτησω εδω! τον Αυγουστο φευγω για Κινα! Η πτηση θα ειναι με σταση στη Μοσχα για εκει θα χρειαστω βιζα η κατι τετοιο? λογικα θα χρειαστω μονο αν θελησω να αφησω το αεροδρομιο σωστΑ?
Εάν η πτήση είναι σε ενιαίο εισιτήριο, τότε δε θα χρειαστείς βίζα, εφόσον μείνεις στον τράνζιτ χώρο του αεροδρομίου.
 

eirinisygg

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΤΑΩ ΓΙΑ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ ΜΕ ΠΤΗΣΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΒΕΛΙΓΡΑΔΗ Κ ΜΕΤΑ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ CHECK IN ΣΤΗΝΑΘΗΝΑ Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΣΤΟ ΒΕΛΙΓΡΑΔΗ ΠΡΙΝ ΞΑΝΑΕΠΙΒΙΒΑΣΤΩ??
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΤΑΩ ΓΙΑ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ ΜΕ ΠΤΗΣΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΒΕΛΙΓΡΑΔΗ Κ ΜΕΤΑ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ CHECK IN ΣΤΗΝΑΘΗΝΑ Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΣΤΟ ΒΕΛΙΓΡΑΔΗ ΠΡΙΝ ΞΑΝΑΕΠΙΒΙΒΑΣΤΩ??
Μη γράφεις κεφαλαία, απαγορεύεται από τους κανονισμούς του φόρουμ.
Εάν το εισιτήριό σου είναι ενιαίο τότε μόνο μια φορά check in στην Αθήνα. Με Air Serbia πετάς;
 

eirinisygg

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Μη γράφεις κεφαλαία, απαγορεύεται από τους κανονισμούς του φόρουμ.
Εάν το εισιτήριό σου είναι ενιαίο τότε μόνο μια φορά check in στην Αθήνα. Με Air Serbia πετάς;
Ναι με Air Serbia.Α πολυ ωραια σε ευχαριστω,θα εχω μονο χειροαποσκευη μετα δηλαδη στο Βελιγραδη δεν χρειαζεται να κανω τιποτ αλλο;θα περασω απλα απτον ελεγχο και θα κατευθεινθω στο αεροπλανο;Ειναι η δευτερη φορα που ταξιδευω μετα απο 5 χρονια ε και δεν γνωριζω πολλα.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ναι με Air Serbia.Α πολυ ωραια σε ευχαριστω,θα εχω μονο χειροαποσκευη μετα δηλαδη στο Βελιγραδη δεν χρειαζεται να κανω τιποτ αλλο;θα περασω απλα απτον ελεγχο και θα κατευθεινθω στο αεροπλανο;Ειναι η δευτερη φορα που ταξιδευω μετα απο 5 χρονια ε και δεν γνωριζω πολλα.
Ναι, τσεκάρεις στις οθόνες για τον αριθμό πύλης και πας κατευθείαν.
 

eirinisygg

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Σε ευχαριστω πολυ.Να σε ρωτησω και κατι ακομα για την συγκεκριμενη αεροπορικη εταιτια μηπως γνωριζεις να μ πεις.Μεσα στο αεροπλανο εκτος απο τη χειραποσκευη(σακουβαγιαζ συγκεκριμενων διαστασεων) ξερεις αν μπορω να κραταω και μια ακομα τσαντα χειρος η τσαντα του λαπτοπ;
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Σε ευχαριστω πολυ.Να σε ρωτησω και κατι ακομα για την συγκεκριμενη αεροπορικη εταιτια μηπως γνωριζεις να μ πεις.Μεσα στο αεροπλανο εκτος απο τη χειραποσκευη(σακουβαγιαζ συγκεκριμενων διαστασεων) ξερεις αν μπορω να κραταω και μια ακομα τσαντα χειρος η τσαντα του λαπτοπ;
Ναι μπορείς.
 

Panosk96

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Πρόσφατα έκλεισα εισιτήριο για το Εδινβουργο. Πετάω στις 05/09/14 ΑTH-IST-EDI με Α3 και ΤΚ. Η πτήση απο ΑΤΗ φτάνει στο ΙST στις 08:25 και η επόμενη πτήση για EDI αναχωρεί στις 12:35. Η ερώτηση μου ειναι εάν έχω αρκετό χρόνο ώστε να δώ λίγο την πόλη ή να παω σε ένα κοντινό αξιοθέατο. Θα μπορούσατε να μου προτείνεται που να παω και να μου πείτε τι θα κάνατε στην θέση μου.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom