The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
825
Αν ένα ξενοδοχείο έχει 125 κριτικές στο booking και βαθμολογία 8,5 ενώ στο tripadvisor έχει μόνο 9 κριτικές (που δεν λένε τίποτα το αρνητικό) και δεν το βρίσκετε και πουθενά αλλού στο ίντερνετ, το κλείνετε;
Είμαι on topic, σόρρυ
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Αν ένα ξενοδοχείο έχει 125 κριτικές στο booking και βαθμολογία 8,5 ενώ στο tripadvisor έχει μόνο 9 κριτικές (που δεν λένε τίποτα το αρνητικό) και δεν το βρίσκετε και πουθενά αλλού στο ίντερνετ, το κλείνετε;
Είμαι on topic, σόρρυ
Εξαρτάται.. Δε μας δίνεις λινκ να το κοιτάξουμε;
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Αν ένα ξενοδοχείο έχει 125 κριτικές στο booking και βαθμολογία 8,5 ενώ στο tripadvisor έχει μόνο 9 κριτικές (που δεν λένε τίποτα το αρνητικό) και δεν το βρίσκετε και πουθενά αλλού στο ίντερνετ, το κλείνετε;
Είμαι on topic, σόρρυ
ποτέ μου δεν κλεινω δωματιο με λιγότερες απο 780 αρνητικες κριτικες. Ειναι θεμα σταθεροτητας και αποφυγής ανατροπης. Πραξε κατα συνειδηση.
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
825
ποτέ μου δεν κλεινω δωματιο με λιγότερες απο 780 αρνητικες κριτικες. Ειναι θεμα σταθεροτητας και αποφυγής ανατροπης. Πραξε κατα συνειδηση.
Αυτό που λέω είναι ξενοδοχείο φάντασμα. Δεν υπάρχει πουθενά. Και οι 125 κριτικές στο βούκινγκ από επισκέπτες-φαντάσματα θα είναι. Λέω να το κλείσω.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Μα ποιό είναι αυτό το ξενοδοχείο-φάντασμα? Το "Θέα" απο την Λάμψη? Για πες μας το ονοματάκι του να κάνουμε μια ερευνα.
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
825
Μα ποιό είναι αυτό το ξενοδοχείο-φάντασμα? Το "Θέα" απο την Λάμψη? Για πες μας το ονοματάκι του να κάνουμε μια ερευνα.
Redrum :lol:
Δωμάτιο νούμερο 237
Pension ή hostal adeco λεγόταν, στη Μαδρίτη. Τελικά λέω να κλείσω άλλο, έχω βρει διάφορα στην Chueca, πάνω από gay bar :D
Πονάνε τα αυτιά μου.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom