Γαμήλιο ταξίδι...Χειμωνιάτικο;;;

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
..παντου ειναι ονειρεμενα
ναι οντως αν μενατε μονο πραγα ισως θαταν καλυτερα, εγω βεβαια ειχα παει πραγα Μαη γιαυτο εχω τελειες εντυπωσεις, Βιεννη εχω ακουσει τα καλυτερα και για χειμωνα πρεπει ναναι πολυ ωραια.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Ευτυχώς πρυτάνευσε η λογική... αντί της αφόρητης τουριστίλας της υπερτιμημένης Πράγας και του αδιάφορου Κάρλοβυ Βάρυ θα χαρείτε την υπέροχη Βιέννη... με βάση την Βιέννη άλλωστε θα μπορούσατε να κάνετε καταπληκτικές εκδρομές, ειδικά αν βοηθήσει και ο καιρός... φυσικά με κανένα τρόπο δεν θα πρέπει να χάσετε μια παράσταση στην όπερα... εμπειρία ζωής...
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Ευτυχώς πρυτάνευσε η λογική... αντί της αφόρητης τουριστίλας της υπερτιμημένης Πράγας και του αδιάφορου Κάρλοβυ Βάρυ θα χαρείτε την υπέροχη Βιέννη... με βάση την Βιέννη άλλωστε θα μπορούσατε να κάνετε καταπληκτικές εκδρομές, ειδικά αν βοηθήσει και ο καιρός... φυσικά με κανένα τρόπο δεν θα πρέπει να χάσετε μια παράσταση στην όπερα... εμπειρία ζωής...
τελικα μαλλον μονο εγω βρισκω την βιεννη ψυχρη και αδιαφορη...:icon_redface: Ισως τα Χριστουγεννα που πανε οι περισσοτεροι να ειναι διαφορετικη... τι να πω...
 

angelikoula1

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Ευτυχώς πρυτάνευσε η λογική... αντί της αφόρητης τουριστίλας της υπερτιμημένης Πράγας και του αδιάφορου Κάρλοβυ Βάρυ θα χαρείτε την υπέροχη Βιέννη... με βάση την Βιέννη άλλωστε θα μπορούσατε να κάνετε καταπληκτικές εκδρομές, ειδικά αν βοηθήσει και ο καιρός... φυσικά με κανένα τρόπο δεν θα πρέπει να χάσετε μια παράσταση στην όπερα... εμπειρία
Ναι για όπερα σίγουρα! Τώρα για εκδρομές, σκεφτόμουν για Σάλτσμπουργκ. Έχεις κάτι άλλο να προτείνεις;
 
Last edited by a moderator:

emmybasketaki

Member
Μηνύματα
6
Likes
27
Τελικά και εμείς που παντρευόμαστε 6 Δεκέμβρη και θα φύγουμε κατ' ευθείαν για γαμήλιο ταξίδι παρόμοιο trip θα κάνουμε!!! Πράγα - Βιέννη - Μόναχο και Alianz Arena να δει και ο άντρας μου την Bayern (φανατικός) Εμείς έχουμε γύρψ στις 10 μέρες. Και λέμε να ξεκινήσουμε από την εξοχή της Αυστρίας. Ψάχνω ένα σαλέ στην μέση του πουθενά να μείνουμε 2 μερούλες να ξακουραστούμε από το τρέξιμο του γάμου και μετά να ξεποδαριαστούμε στις πόλεις!!! Τώρα βέβαια μου βάλατε ιδέες για το rothenburg ob der tauber..... Πολύ τρέξιμο πάντως να το οργανώσεις μόνη σου........o_O
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.799
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom