Προτάσεις για ταξίδι της τελευταίας στιγμής!

hellow

Member
Μηνύματα
7
Likes
7
Τη βοήθεια σας παρακαλώ!

Απαράδεκτο ταξιδιωτικό γραφείο (δεν αναφέρω όνομα) μας ακύρωσε τελευταία στιγμή (1 εβδομάδα πριν) προγραμματισμένη 8ήμερη εκδρομή στη Σικελία… Τώρα έχουμε μείνει ξεκρέμαστες, δεν ξέρουμε που να πάμε και πως (!!) και τα εισιτήρια αυτή την περίοδο είναι πανάκριβα!! Γνωρίζει κανείς κάποιο αξιόπιστο τουριστικό γραφείο, που προγραμματίζει εκδρομές στην Ιταλία/Ευρώπη γενικά (εκτός Ρώμης)? Έστω κάποια αεροπορική που θα μπορούσαμε να βρούμε καλές τιμές?

Παρακαλώ όποιος μπορεί να βοηθήσει ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα με τα στοιχεία που ζήτησα!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Τη βοήθεια σας παρακαλώ!

Απαράδεκτο ταξιδιωτικό γραφείο (δεν αναφέρω όνομα) μας ακύρωσε τελευταία στιγμή (1 εβδομάδα πριν) προγραμματισμένη 8ήμερη εκδρομή στη Σικελία… Τώρα έχουμε μείνει ξεκρέμαστες, δεν ξέρουμε που να πάμε και πως (!!) και τα εισιτήρια αυτή την περίοδο είναι πανάκριβα!! Γνωρίζει κανείς κάποιο αξιόπιστο τουριστικό γραφείο, που προγραμματίζει εκδρομές στην Ιταλία/Ευρώπη γενικά (εκτός Ρώμης)? Έστω κάποια αεροπορική που θα μπορούσαμε να βρούμε καλές τιμές?

Παρακαλώ όποιος μπορεί να βοηθήσει ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα με τα στοιχεία που ζήτησα!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
γιατι προσωπικο μηνυμα? Μυστικα ειναι?δεν ειναι αυτο το πνευμα του φορουμ.
Να πατε μονες σας. Χτες ειδα η Alitalia ειχε για Παλερμο για την αλλη βδομαδα ολες τις ωρες γυρω στα 300. καθολου ασχημα για σχεδον last minute εισητηριο και κατακαλοκαιρο...να πατε μονες σας. Πανευκολος προορισμος. Νοικιαστε ΙΧ η κινηθειτε με τα ΜΜΜ. Για οτιδηποτε θελεις εδω ειμαστε.(δημοσια...;) )
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Τη βοήθεια σας παρακαλώ!

Απαράδεκτο ταξιδιωτικό γραφείο (δεν αναφέρω όνομα) μας ακύρωσε τελευταία στιγμή (1 εβδομάδα πριν) προγραμματισμένη 8ήμερη εκδρομή στη Σικελία… Τώρα έχουμε μείνει ξεκρέμαστες, δεν ξέρουμε που να πάμε και πως (!!) και τα εισιτήρια αυτή την περίοδο είναι πανάκριβα!! Γνωρίζει κανείς κάποιο αξιόπιστο τουριστικό γραφείο, που προγραμματίζει εκδρομές στην Ιταλία/Ευρώπη γενικά (εκτός Ρώμης)? Έστω κάποια αεροπορική που θα μπορούσαμε να βρούμε καλές τιμές?

Παρακαλώ όποιος μπορεί να βοηθήσει ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα με τα στοιχεία που ζήτησα!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Σκεψου και για Κροατία (Ντουμπρόβνικ). Βλεπω πτησεις με 200€ για Αυγουστο...
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
1.997
Likes
2.084
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Νομιζω οτι τα πρακτορεια εχουν δικαιωμα να ακυρωσουν ενα ταξιδι μια εβδομαδα πριν. Το υπογραφεις στους ορους που αποδεχεσαι οταν το κλεινεις. Δυστυχως επειδη δε μαζευουν κοσμο αυτο γινεται πολλες πολλες φορες τον τελευταιο καιρο...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Δυστυχως αυτο οντως συμβαινει ..γιαυτο ειναι προτιμοτερο να κλεινεις με μεγαλα πρακτορεια ,οπου ενδεχομενως να μαζευουν περισσοτερο κοσμο.Ετσι ακυρωθηκε και το δικο μας προγραμματισμενο ταξιδι για Ελβετια και μαλιστα 4 ημερες πριν.
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Τη βοήθεια σας παρακαλώ!

Απαράδεκτο ταξιδιωτικό γραφείο (δεν αναφέρω όνομα) μας ακύρωσε τελευταία στιγμή (1 εβδομάδα πριν) προγραμματισμένη 8ήμερη εκδρομή στη Σικελία… Τώρα έχουμε μείνει ξεκρέμαστες, δεν ξέρουμε που να πάμε και πως (!!) και τα εισιτήρια αυτή την περίοδο είναι πανάκριβα!! Γνωρίζει κανείς κάποιο αξιόπιστο τουριστικό γραφείο, που προγραμματίζει εκδρομές στην Ιταλία/Ευρώπη γενικά (εκτός Ρώμης)? Έστω κάποια αεροπορική που θα μπορούσαμε να βρούμε καλές τιμές?

Παρακαλώ όποιος μπορεί να βοηθήσει ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα με τα στοιχεία που ζήτησα!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Φετος κατα αυτον τον τροπο εχασα 2 πακετα για ινδια και κατεληξα 6ημερο Βαρκελωνη μονος μου με την ανηλικη κορη μου!Βρες ενα γνωστο πρακτορειο και ζητα του μονο εισιτηρια και ξενοδοχειο.Ολα τα αλλα θα τα ανακαλυψεις εκει..Εμεις μια χαρα περασαμε .Μην σκαλωνεις θα περασεις SUPER!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.740
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom