Ολλανδία Πως παω φτηνα στο Αμστερνταμ?

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Αναλογως το ποτε θελει να ταξιδεψει, η Alitalia και η Air France εχουν ναυλους γυρω στα 200€ με επιστροφη. Δεν ειναι και τρομερα λεφτα
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
2. 3:30 ωρες ειναι αεροπορικα ATH-AMS. Προτεινουμε να κανει τοσο μονο για Βρυξελλες-Αμστερνταμ? Ας ξεκινησει αν ειναι σημερα με το ποδηλατο, κι αυτο φθηνο θα ειναι...
ζητησε φτηνες λυσεις για αυτο προτειναμε βρυξελλες-αμστερνταμ(συνολο 150ευρω,καλα ειναι)..τωρα για το πιο γρηγορο δεν ξερω...;)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.934
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Οι Βρυξέλλες (και το Charleroi) μόνο ταλαιπωρία προσφέρουν, γιατί και σε μεγάλη απόσταση είναι, και δεν έχουν απευθείας συνδέσεις από το αεροδρόμιο (παρά μόνο από το κέντρο της πόλης). Εναλλακτικά, παίζουν τα Γερμανικά αεροδρόμια σε Dusseldorf (νορμάλ εταιρίες) και Weeze (Ryanair), από τα οποία έχει απευθείας λεωφορεία (και τρένα) για Αμστερνταμ.
 

VanCap

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Eχουμε κανα νεο με το θεμα αυτο?

Θελω να ταξιδεψω απο Αθηνα για Αμστερνταμ γυρω στις 16 Αυγουστου...(Υπαρχει η πιθανοτητα να μπορω να το κανω και απο Θεσσαλονικη)
Δεν εχω προβλημα και με τρενο παω...
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Δηλαδή πόσα λεφτά μπορείς να δώσεις;
 

VanCap

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Δηλαδή πόσα λεφτά μπορείς να δώσεις;
Kαλησπερα Νικο..Αυτο που με σκοτιζει πιο πολυ ειναι η ωρα που θα φτασω αμστερνταμ..Θελω να εινα πρωι (οχι ξημερωματα) Γιατι βρηκα κατι πτησεις με 306 πηγαινε-ελα αλλα φτανω 1 το πρωι στο Αμστερνταμ οποτε δν με βολευει..Ενα 300 να το δωσω πηγαινε-ελα αλλα αρκει να βρω ωρες που βολευει..Και αν υπαρχουν και φθηνοτερες λυσεις ακομα καλυτερα
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Κοίτα στο site της Lufthansa γιατί τις προηγούμενες μέρες είχε εκπτωτικο κουπόνι 20€. Κι εγώ το είδα αφού είχα κλείσει :mad:
 

VanCap

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Στο σαιτ της transavia κοίταξες;
Nαι μου εβγαλε πανω κατω 300 κατι χωρις το κοστος με την βαλιτσα ομως αλλα και παλι ηταν αυτο που ειδα οτι φτανει 1 το πρωι...
Για την ωρα οσα εχω δει δν με ενθουσιασανε και πολυ για αυτο και σκεφτηκα μηπως η ιδεα του τρενου ειναι καλυτερη
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.639
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom