Ryanair CHECK-IN ONLINE με την ryanair

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
σιγουρα; αφου λεει με λατινικους χαρακτηρες; αν βαλω F;
θα βαλεις "Φ" !! σιγουρα δεν αλλαζεις τα στοιχεια ταυτοτητας... αλλιως θα ηταν και το Φ απο κατω με λατινκους F οπως και στα ονοματα
 

Nikitasch

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο!!
γεια σας παιδια να κανω μια ερωτηση οποιος ξερει... εαν δεν θες να αγορασεις μια συγκεκριμενη θεση και σου ανεθεσουν αυτοι αυτοματα μια μπορεις στο check in να αγορασεις κατα προτεραιοτητα επιβιβασης για την τυχαια θεση???
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
δεν νομίζω ότι υπάρχει τέτοια επιλογή.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.205
Καλησπέρα και καλώς όρισες.
Δεν την κατάλαβα την ερώτηση σου καλά.
Να έχεις προτεραιότητα να μπεις πριν τους άλλους επιβάτες εννοείς ενώ δεν έχεις πληρώσει για να αγοράσεις θέση και σου έχει δώσει το σύστημα μια από μόνο του;
Αν εννοείς αυτό για ποιον λόγο να θέλει κάποιος κάτι τέτοιο; Αφού είτε πρώτος μπει είτε τελευταίος στην ίδια θέση που του έχει επιλέξει το σύστημα θα κάτσει πάλι.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Να έχεις προτεραιότητα να μπεις πριν τους άλλους επιβάτες εννοείς ενώ δεν έχεις πληρώσει για να αγοράσεις θέση και σου έχει δώσει το σύστημα μια από μόνο του;
Αν εννοείς αυτό για ποιον λόγο να θέλει κάποιος κάτι τέτοιο;
Γιατι πχ μονο οι πρωτες 90 χειραποσκευες μπαινουν μεσα...οι υπολοιπες περα απο το ρισκο να χαθουν εχουν εξασφαλισμενη καθυστερηση στην παραλαβη τους..κι αυτο σημαινει τεραστιες ουρες στο gate...
Φιλε makis...εδω πουλανε τη μαμα τους την ιδια, επιβιβαση δεν θα πουλαγαν? Με 2Ε την πουλανε κανονικα..και οχι μονο!στη Ρωμη την πουλαγαν και στο gate! 2,5E....
Η τουαλετα ακομα δωρεαν ειναι παντως.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.205
Ναι το έχω διαβάσει αυτό με τις χειραποσκευές παλιότερα απλά δεν το θυμόμουν γιατί δεν μου έχει τύχει ποτέ όσες φορές ταξίδεψα με αυτή την εταιρία να μην μπορώ να πάρω την χειραποσκευή μαζί μου.Μάλλον γιατί αυτός ο κανονισμός με τις 90 μπήκε τώρα τελευταία.
 

Nikitasch

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο!!
ναι για αυτο το ελεγα για να ειμαι σιγουρος οτι θα βρω θεση για την χειραποσκευη!!! μεσα θα εχω καμερα καινουργια δεν θελω να χαθει και να ψαχνομαι μετα!!!αρα μπορω να κλεισω προτεραιοτητα στο αεροδρομιο πχ...??
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
πας, το τσεκάρεις και το λες και σε μας για να ξέρουμε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.694
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom