Καλώς ήρθατε.

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Γεια σου και από μένα MarG :)
 

giannis4fot

Member
Μηνύματα
17
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο δυστυχώς
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκανδιναβία
Γεια σας παιδιά, εγγράφηκα εδώ, μετά από το τέλος των διακοπών μου, στην πανέμορφη Αστυπάλαια, ώστε να γράψω εντυπώσεις μου και χρήσιμες πληροφορίες! Λάτρεις των ταξιδιών και γω, όπως όλοι εδώ νομίζω.

Δυστυχώς δεν με έχει αξιώσει ο Θεός να περάσω τα ελληνικά σύνορα, όχι ότι το έχω επιδιώξει και ιδιαίτερα, αφού θεωρώ πως η Ελλάδα είναι από τα πιο όμορφα μέρη του κόσμου, και έχει φυσικά προτεραιότητα για εξερεύνηση!

Ονειρεμένος μου προορισμός είναι όλη η Σκανδιναβία και η Βόρεια Αμερική, δηλαδή Καναδάς και Η.Π.Α.. Από Ελλάδα θέλω να πάω παντού!
 

Daphne 1231

Member
Μηνύματα
34
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντιν/πολη ξανα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Ζηλανδια
Στο παρών topic θα μπορούν τα νέα μέλη να λένε ένα γεια στην παρέα μας και τα παλαιότερα να τους καλωσορίζουν.

Φυσικά είστε ευπρόσδεκτοι όλοι να ανοίξετε δικά σας τόπικ και να μας γράψετε δυο λόγια για τον εαυτό σας και τη σχέση που έχετε με τα ταξίδια. :)
Καλησπερα σε ολους:)Το ονομα μου ειναι Δαφνη ζω στη Κρητη αγαπω πολυ τα ταξιδια και καταφερνω να κανω ενα με δυο το χρονο...Ειμαι χαρουμενη που βρηκα αυτο το site και διαβαζω με μεγαλο ενδιαφερον τις ιστοριες σας..Πιστευω κι εγω πως τα ωραιοτερα ταξιδια ειναι αυτα που δεν καναμε ακομα και πως καθε ταξιδι που τελειωνει ειναι απλα..η αρχη του επομενου..καλη συνεχεια σε ολους!!
 
Μηνύματα
32
Likes
11
Γιάννη και Δάφνη καλώς ήρθατε στην παρέα μας!
Γράψτε μας και κανα ταξιδιωτικό να κάνουμε όνειρα και να μαθαίνουμε :)
 

giannis4fot

Member
Μηνύματα
17
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο δυστυχώς
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκανδιναβία
MariechenDE είσαι από Καστοριά από ότι βλέπω! Πανέμορφη πόλη, την έχω ήδη επισκεφτεί και σκοπεύω να πάω τον επόμενο χειμώνα αν τα καταφέρω! Την λατρεύω και την έχω στο top των προτιμήσεών μου από Ελλάδα.
 

MariechenDE

Member
Μηνύματα
25
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου!
MariechenDE είσαι από Καστοριά από ότι βλέπω! Πανέμορφη πόλη, την έχω ήδη επισκεφτεί και σκοπεύω να πάω τον επόμενο χειμώνα αν τα καταφέρω! Την λατρεύω και την έχω στο top των προτιμήσεών μου από Ελλάδα.
Χαχα! Ναι σας γράφω από την όμορφη Καστοριά η οποία θεωρώ πως είναι πανέμορφη χειμώνα καλοκαίρι!
Θα πρότεινα να έρθεις μια φορά τέτοια εποχή για το river party στο χωρίο μου το πανέμορφο Νεστόριο!
 

giannis4fot

Member
Μηνύματα
17
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο δυστυχώς
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκανδιναβία
Χαχα! Ναι σας γράφω από την όμορφη Καστοριά η οποία θεωρώ πως είναι πανέμορφη χειμώνα καλοκαίρι!
Θα πρότεινα να έρθεις μια φορά τέτοια εποχή για το river party στο χωρίο μου το πανέμορφο Νεστόριο!
Θα το έχω στα υπόψιν για κάποιο καλοκαίρι! ;)
Το φετινό τελειώνει για μένα πρόωρα, τουλάχιστον για πολυήμερες αποδράσεις!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Καλως ηρθατε... giannis4fot που αφου εχεις ονειρο να ταξιδεψεις σιγουρα θα το κανεις πραγματικοτητα....Daphne1231 πολυ θα χαρουμε να μας γραψεις μια ιστορια απο καποιο ταξιδι που σου αρεσε πολυ ,MariechenDE καλο ταξιδι στο Μοναχο......:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.598
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom