Όχι και τόσο Fast...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

pmaria

Member
Μηνύματα
90
Likes
44
νομιζω οτι δεν εχει εμφανιστει εδω καποιος που να ειχε τελικα προβλημα με πτηση ή ξενοδοχείο. καποιοι μονο που περιμεναν (ή περιμένουν) επιστροφες χρηματων για καποιο λόγο.
εμεις πηγαμε και ηρθαμε σικελια (εισητήρια για και από κατανια) χωρις να προκυψει πρόβλημα.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
730
Likes
1.851
Επόμενο Ταξίδι
Λάος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Με βανάκι στη Νορβηγία
Κι εγώ στο ξενοδοχείο στη Βαρσοβία δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
και εγώ γύρισα την προηγούμενη βδομάδα από Σκιάθο, μετάβαση και επιστροφή αεροπορικώς καί όλα κομπλέ. Μάλιστα η aegean είχε καθυστέρηση και μας έκανε δώρο εισιτηριάκι
 

giannisLR7

Member
Μηνύματα
46
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΒΡΑΖΙΛΙΑ Vs ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Άλλο ένα θύμα της AFT με πολλά επεισόδία ακόμη ...
Λοιπόν πριν κάτι μέρες έπρεπε να κάνω κράτηση σε ένα ξενοδοχείο και καθώς δελεάστικα από τις τιμές έβαλα τη χρεωστική και πήγα να προχωρήσω τη διαδικασία (Δεν γνώριζα πως πλέον γίνονται κρατήσεις μόνο από πιστωτική) Στό τέλος της πληρωμής μου έβγαλε ERROR ξαναπροσπαθώ και πάλι ΕRROR το αποτέλεσμα ..... ; Να γίνει δέσμευση χρημάτων χωρίς να έχει γίνει κάποια κράτηση(δεν ήρθε email επιβεβαίωσης)!!! η ΑFT να μου λέει τα δικά της για σύστημα που κόλλησε, για λογιστήρια κ.α να μην βλέπει κρατησεις, η τράπεζα άλλα.., και εγώ να έχω 100 ευρώ στον αέρα έτσι για πλάκα .... Πάντως η τράπεζα μου είπε πως αν δεν τα πάρουνε τα χρήματα σε 15 μέρες θα επιστραφούνε ... Για να δούμε
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Ευχαριστούμε πολύ! Είναι πολύ ωραία η Μαδρίτη! Έκανα όμως μεγάλη βλακεία..ξεχασα τη φωτογραφική μηχανη στο σπίτι :( αχ ποσο κριμα..τουλαχιστον έχουμε τα κινητά..
Mα είναι δυνατόν?
αχ Ελένη :cry::(
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Άλλο ένα θύμα της AFT με πολλά επεισόδία ακόμη ...
Λοιπόν πριν κάτι μέρες έπρεπε να κάνω κράτηση σε ένα ξενοδοχείο και καθώς δελεάστικα από τις τιμές έβαλα τη χρεωστική και πήγα να προχωρήσω τη διαδικασία (Δεν γνώριζα πως πλέον γίνονται κρατήσεις μόνο από πιστωτική) Στό τέλος της πληρωμής μου έβγαλε ERROR ξαναπροσπαθώ και πάλι ΕRROR το αποτέλεσμα ..... ; Να γίνει δέσμευση χρημάτων χωρίς να έχει γίνει κάποια κράτηση(δεν ήρθε email επιβεβαίωσης)!!! η ΑFT να μου λέει τα δικά της για σύστημα που κόλλησε, για λογιστήρια κ.α να μην βλέπει κρατησεις, η τράπεζα άλλα.., και εγώ να έχω 100 ευρώ στον αέρα έτσι για πλάκα .... Πάντως η τράπεζα μου είπε πως αν δεν τα πάρουνε τα χρήματα σε 15 μέρες θα επιστραφούνε ... Για να δούμε
Μου έχει συμβεί το ιδιο (σφάλμα σε κράτηση ξενοδοχείου,δεν ήρθε επιβεβαίωση,ξαναπροσπαθησα 2 φορές) αλλά με πιστωτική κάρτα, την οποία χρέωσαν 3 φορες. Με αποζημειωσαν άμεσα πάντως..
Mα είναι δυνατόν?
αχ Ελένη :cry::(
ΑΧ δε λες τίποτα.. Φύγαμε βιαστικά και την άφησα να φορτίζει.. :(
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.545
Likes
8.032
Φύγαμε βιαστικά και την άφησα να φορτίζει.. :(
μεχρι να γυρισετε...θα εχει φορτησει τελειως:D...
Παντως στην ιστορια που θα γραψεις,δεχομαστε και φωτο απο κινητα:haha:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.743
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom