Προτάσεις για παραλία κοντα στην Αθήνα

Jazzination

Member
Μηνύματα
10
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Μια επίσης πολύ ωραία πρόταση είναι και η Λίμνη Βουλιαγμένης ή Λίμνη Ηραίου, περίπου 1 ώρα απόσταση από Αθήνα. Είναι πολύ κοντά στο Λουτράκι, αλλά καμία σχέση δεν έχει με την πολυκοσμία του... Αναζητήστε το κομμάτι που έχει αμμουδιά (προς Ypanema bar).
Στον αρχαιολογικό χώρο του Ηραίου κρύβεται κι άλλη μια μικρή παραλία με άμμο, για μπάνιο με θέα τον αρχαίο ναό της Ήρας!

http://www.limniheraiou.gr/photos.php?p=1
 

nikos88

Member
Μηνύματα
28
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
λημνος
Παραλια Αλυκες λιγο μετα την Χαλκιδα περι τα 80χλμ απο το κεντρο πολυ ωραια οργανωμενη με αμμος αλλα τα σ-κ γινεται ενα μικροσ χαμος ειδικα τις Κυριακες.
 

D1d1k@

Member
Μηνύματα
13
Likes
6
Γεια σας παιδια....
Ελπιζω να περνατε τελεια οσοι ειστε Διακοπες και φυσικα ακομα καλυτερα εσεις που ειστε ακομα αθηνα....
Εγώ γύρισα από διακοπές..
Και ξανά διακοπές 10 Αυγούστου.
Υπάρχει κάποιος που έχει ανακαλύψει κάποια ωραία παραλία κοντά ή στην Αττική; Για να περάσει ευχάριστα ο χρόνος και στην Αθήνα
Ευχαριστωωωωωωωω
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Αστερας Βουλιαγμενης.
Ε, όχι και να δώσεις με το καλημέρα 25 γιουρια για να κολυμπήσεις στην Αττική! Δεν τα τρώω τσεπλεπούδες καλύτερα!:p

Η Ψάθα μετά το Αλεποχώρι θυμάμαι πως ήταν καλούλα, αλλά έχω καμιά 10ετία να πάω.
 
Last edited by a moderator:

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Ε, όχι και να δώσεις με το καλημέρα 25 γιουρια για να κολυμπήσεις στην Αττική! Δεν τα τρώω τσεπλεπούδες καλύτερα!:p

Η Ψάθα μετά το Αλεποχώρι θυμάμαι πως ήταν καλούλα, αλλά έχω καμιά 10ετία να πάω.
Α, μονο 15 τις καθημερινες....:D
Αφου δε διευκρινησε ο χριστιανος τι θελει. Καλη η Ψαθα αλλα ΣΚ γινεται της ποπης και ειναι στου διαολου...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.180
Μηνύματα
883.100
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom