Όχι και τόσο Fast...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
οπότε χάνονται τα λεφτά που έχεις πληρώσει?...
αν σου πω ότι εγώ τότε κάτι δεν μου καθόταν καλά και είχα κάνει και μια κράτηση στην booking .... τώρα ξενοδοχεία τα βρίσκω στα ύψη για Οκτώβρη ή εξαντλημένα δωμάτια..... (και ύστερα οι φίλοι μου με λένε υπερβολική και αγχώδη....)
.. τυχεροί όσοι προλαβαν...χρηματιστήριο είχε καταντήσει...
Ναι... ναι... ναι! Κι εμάς εξαντλημένα ήταν τα δωμάτια! Μας ζήτησαν χίλια συγγνώμη οι άνθρωποι (του ξενοδοχείου) κι επειδή δεν είχαν δωμάτιο του τύπου που κλείσαμε, μας έδωσαν μια μικρή ... τρίχωρη σουίτα - ένα μικρό διαμέρισμα, με θέα ταψί όλη την Μπανγκόκ. Σκέτο χάλι! :bleh:
Ψυχραιμίαααααααα....
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Μπραβο ειδες λαθος θα ειχε γινει!!!Αντε καλα να περασεις!!!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ονειρεμένο Ταξίδι
greenland-φεροε-svalbard
παιδια τι γινεται με τις ακυρωσεις;Με το μάτσο ακυρώνουν κρατήσεις!!!
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Σου ακυρωσαν τη κρατηση??Εγω καθε μερα κοιταω τις κρατησεις μου και ειναι ολα καλα!!Εχω λαβει και επιβεβαιωσεις απο τα ξενοδοχεια!
 

Kafkasios

Member
Μηνύματα
144
Likes
79
Έχετε κάποια παραπάνω πληροφόρηση για ακυρώσεις; Αν ναι, μπορείτε να μας ενημερώσετε γιατι σε λιγότερο από μηνα έχω ταξίδι με αεροπορικα και ξενοδοχειο μεσω της AFT...

Πριν απο 2 μηνες επιβεβαίωσα τις κρατήσεις στο ξενοδοχείο αλλά με αυτά που διαβάζω μαλλον ειναι φρόνιμο να ξαναεπιβεβαιώσω :rolleyes-80:

Όσο για τα αεροπορικα η Air Serbia με παραπέμπει στη σελίδα www.checkmytrip.com όπου βάζω τα στοιχεία κράτησης και μου γράφει confirmed. Τι άλλο να κάνω βρε παιδιά;
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Mπήκα στο site να δω τι γίνεται και σε πολλες τυχαίες αναζητήσεις είτε δε βγάζει τίποτα είτε δίνει πτήσεις μόνο απο ryanair και easyjet.. Ξέρει κανείς τι έγινε; Τους απαγορευσαν να πουλανε εισητήρια;
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
825
Mπήκα στο site να δω τι γίνεται και σε πολλες τυχαίες αναζητήσεις είτε δε βγάζει τίποτα είτε δίνει πτήσεις μόνο απο ryanair και easyjet.. Ξέρει κανείς τι έγινε; Τους απαγορευσαν να πουλανε εισητήρια;
Το είχα παρατηρήσει κάποιες μέρες πριν που δεν έβγαζε πτήσεις με Aegean. Έβαλα τώρα τυχαία Αθήνα-Χήθροου και βγάζει μόνο British.
Ίσως να διέκοψαν οι αεροπορικές τη συνεργασία τους μαζί της. Θα δείξει.
 
Last edited by a moderator:

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Αν διέκοψαν την συνεργασία ελπίζω οι κρατήσεις που έχουν ήδη γίνει να είναι ασφαλείς..
 

Kafkasios

Member
Μηνύματα
144
Likes
79
Ένα πράγμα θα σας πω: έχουμε φθάσει Παρίσι και δεν έχουμε Ξενοδοχείο να μείνουμε...έχει 4 ώρες που προσπαθούμε να βρούμε άκρη...

Η aft μας ακύρωσε ξενοδοχείο πληρωμένο..
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.714
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom