Καλώς ήρθατε.

MariechenDE

Member
Μηνύματα
25
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου!
Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα! :) Είμαι η Μαρίνα, πεθαίνω για ταξίδια όπως όλοι σας εδω μέσα, θέλω να διαβασω τα ταξιδια σας, να πάρω ιδέες για καινούρια και δεν ξέρω πως θα καταφέρω να σας γραψω για τα ταξίδια που έχω κάνει εγώ :)
Καλωσόρισες Μαρίνα! Καλά και πολλά ταξίδια εύχομαι!
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα! :) Είμαι η Μαρίνα, πεθαίνω για ταξίδια όπως όλοι σας εδω μέσα, θέλω να διαβασω τα ταξιδια σας, να πάρω ιδέες για καινούρια και δεν ξέρω πως θα καταφέρω να σας γραψω για τα ταξίδια που έχω κάνει εγώ :)
καλως ορισες Μαρινα.ηλθες στο σωστο μερος.Γραψε μας 2-3 πραγματακια που πηγες που θα΄θελες να πας ?Γενικα
 

Nick24_@?!#_

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα! :) Είμαι η Μαρίνα, πεθαίνω για ταξίδια όπως όλοι σας εδω μέσα, θέλω να διαβασω τα ταξιδια σας, να πάρω ιδέες για καινούρια και δεν ξέρω πως θα καταφέρω να σας γραψω για τα ταξίδια που έχω κάνει εγώ :)
Καλώς σε βρήκαμε! :welcome2:
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Καλώς όρισες Μαρίνα :)
Για οποιαδήποτε απορία, είμαστε στη διάθεση σου.
 

Paul

Member
Μηνύματα
42
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Μάλτα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ειμαι ο Παύλος και σας χαιρετω και απο εδώ!!!!
Λατρεύω τα ταξίδια στο εξωτερικο και προσπαθώ να κάνω ενα τον χρόνο. Εάν μου το επέτρεπαν τα οικονομικά μου, θα έκανα παραπάνω...
Δεν εχω ταξιδέψει πολυ, αλλα αυτο ελπίζω να αλλάξει απο δω και πέρα. Ο μεγάλος μου στόχος ειναι η Νεα Υόρκη, την οποια θα ηθελα να επισκεφθώ παρα πολυ!!!!
Καλώς σας βρήκα και παλι και ελπίζω να τα λεμε συχνά!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
1.997
Likes
2.084
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ηρθες στην παρεα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom