The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Σε τσάκωσα:D

Και το off-topic έχει τους κανόνες του:

Λοιπόν αυτό εδώ φτιάχτηκε για ένα και μόνο ένα λόγο, επειδή βλέπω την ανάγκη που υπάρχει για κάτι τέτοιο.

Επειδή είδα ότι κάποιοι ρωτάγανε γιατί κλειδώθηκε το άλλο, παρότι ήταν κάτι που είχαμε ζητήσει πολλές φορές, θα το αναφέρω εδώ στο 1ο μήνυμα, και ελπίζω να μην υπάρξει ξανά αντίστοιχο πρόβλημα.

Το offtopic thread είναι για να συζητάτε οτιδήποτε offtopic. Αυτό σημαίνει οτιδήποτε μη ταξιδιωτικό, και οτιδήποτε ΑΣΧΕΤΟ με το travelstories, συμπεριλαμβανομένων αποριών για άλλα θέματα, και αντεγκλήσεων μεταξύ των μελών.

Αν αυτό το topic χρησιμοποιηθεί για να βγάλει κάποιος τα απωθημένα του, ή για να αφήσει έστω και υπόνοια για άλλα topic του site ή άλλα μέλη, θα κλειδωθεί αμέσως χωρίς καμία προειδοποίηση.

Πιο σαφής δε μπορώ να γίνω.

:)
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Σε τσάκωσα:D

Και το off-topic έχει τους κανόνες του:
Αμάν, δεν τό'ξερα χαχα :) (χωρίς πλάκα, δεν το'ξερα, αν και δε μου φαίνεται να αφήνω σοβαρές αιχμές, χιούμορ κάνω)
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Γιούχουουου!
Έχω κλείσει εισιτήρια για Ρώμη από Θεσσαλονίκη με Ryanair! Μένω Αθήνα όμως, λέτε να έχω θέμα;
Επίσης, όταν έκανα την κράτηση, έβαλα "Mr" αντί για "Ms" ενώ είμαι εμφανώς γυναίκα, λέτε να μου κάνουν μανούρα;
Πειράζει να πάρω στιφάδο (κουνέλι) σε τάπερ στο αεροπλάνο; Το έψαξα και δεν προσφέρουν γεύμα, δυστυχώς!
Το αεροπλάνο που προσγειώνεται; Μετρό έχει;
Τέλος, έχω κλείσει ξενοδοχείο κοντά στην Plaza de Espana, στα Spanish Steps καλέ! (duh) Το θέμα είναι ότι στη διεύθυνση γράφει Calle Gran Via κάτι, Madrid. Είναι μακρυά αυτό; Από ό,τι βλέπω είναι το Teatro Coliseum απέναντι! Τέλεια!
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Αφού τα έκλεισες όλα αυτά ρώτα βρε αδερφέ και αν είναι ασφαλής η εταιρεία...Που πας με 30 ευρώ πήγαινε έλα;;Δεν υποψιάζεσαι κάτι;
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Αφού τα έκλεισες όλα αυτά ρώτα βρε αδερφέ και αν είναι ασφαλής η εταιρεία...Που πας με 30 ευρώ πήγαινε έλα;;Δεν υποψιάζεσαι κάτι;
29,90! Γιατί το λες αυτό; Έχεις κάποια στοιχεία;
Μια χαρα θα πας...εισαι σε καλο δρομο :D
Αχ σε ευχαριστώ, είχα ένα άγχος..!
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Επίσης, όταν έκανα την κράτηση, έβαλα "Mr" αντί για "Ms" ενώ είμαι εμφανώς γυναίκα...
Εγώ βλέπω ξεκάθαρα πουλάκι. Μπας και έχεις μπερδευτεί ;

Πάνε και τα δύο θέματα... πήρα το chateau maire fou, το έφερα στην σωστή θερμοκρασία, έκατσα να απολαύσω διάβασμα και είδα 2 λουκέτα. Αίσχος. Καταγγέλω.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Πάνε και τα δύο θέματα... πήρα το chateau maire fou, το έφερα στην σωστή θερμοκρασία, έκατσα να απολαύσω διάβασμα και είδα 2 λουκέτα. Αίσχος. Καταγγέλω.
Ειδες,ειδες?...αντι να απολαυσουμε ενα παραδοσιακο travel war,αυτο που μας εμεινε ειναι το υπαρξιακο της HummingBird...βαλε το σατω ταδε πισω και πιασε μια μπυρα:D
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Ειδες,ειδες?...αντι να απολαυσουμε ενα παραδοσιακο travel war,αυτο που μας εμεινε ειναι το υπαρξιακο της HummingBird...βαλε το σατω ταδε πισω και πιασε μια μπυρα:D
Με προσβλήνεις ανεπανορθώτως! Θα έπινα κι εγώ μια μπύρα αλλά πάτησα μια μπανανόφλουδα και δεν άναβε το φως!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.233
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom