Κιργιστάν Κιργισταν - σχεδιο Β: Αυτή την φορά πάμε με σχέδιο

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Κάποιος πρέπει να κρατήσει ψηλά την εστέτ σημαία σε αυτό το φόρουμ. Μετά από σας κα Dim φυσικά...
Με κολακευεται κυριε, αλλά θα δεχτω το κοπλιμαν. Η αλήθεια άλλωστε δεν κρυβετα: . Ειμαι απαιτητική ταξιδιώτισα και μου αρεσει η πολυτελεια.
 
  • Like
Reactions: GTS

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Με κολακευεται κυριε, αλλά θα δεχτω το κοπλιμαν. Η αλήθεια άλλωστε δεν κρυβετα: . Ειμαι απαιτητική ταξιδιώτισα και μου αρεσει η πολυτελεια.
Διότι όπως είναι πλέον γνωστόν πέραν της γνωστής αλλά πλέον παρωχημένης αξιολόγησης καταλυμμάτων με αστέρια, το Παγκόσμιο Τουριστικό Φόρουμ αποφάσισε να αναθέσει την εκ νέου αξιολόγησή τους από την dim. Ισχύουν νέα κριτήρια: αν το δωμάτιο διαθέτει πόρτες παράθυρο, ντουζιέρα με κουβά, ζώα συντροφιάς (ιπτάμενα, έρποντα ή και τετράποδα), κλινοσκεπάσματα κλπ κλπ…
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Ξεχνάς το ροχαλητό σαν από τριαξονικό φορτηγό με κομπρεσέρ, όχι από διπλανό δωμάτιο, αλλά στο ίδιο. Ναι, μου έχει τύχει (να σπεύσω, όχι από γυναίκα:haha:).
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Τόση ώρα θα είχες γράψεις και το δεύτερο κεφάλαιο, αν άφηνες τις συζητήσεις και αν σε αφήσουν οι υπόλοιποι:welcome:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ξεχνάς το ροχαλητό σαν από τριαξονικό φορτηγό με κομπρεσέρ, όχι από διπλανό δωμάτιο, αλλά στο ίδιο. Ναι, μου έχει τύχει (να σπεύσω, όχι από γυναίκα:haha:).
Αν θεωρείται ότι εντάσσεται στις παροχές του υπό αξιολόγηση καταλύμματος, εννοείται!
Εμένα του δύσμοιρου μου έχει τύχει και με γυναίκα!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Αυτός ο συνδυασμος τριαξονικου φορτηγού με κομπρεσερ ακουγεται γαργαλιστικά γοητευτικός.....
Προφανώς ομιλούμε για το Banyan Tree (ομιλει η πειρα).
Jimp, ασε να σπικαρω και λίγα ελληνικά! Με εφαγε το ρωσικο (σπασιμπα, ναζντροβια , μαρσρουτκα, πίβα κλπ)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.545
Likes
8.032
Ως γνωστον τα καλα πραγματα πρεπει να τα πεις 3 φορες για να πιασουν...:D
Τελεια εισαγωγη dim kyr..:)πρεπει να ειχες καλο βαθμο στην εκθεση...
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
... εγω περιμενω τη συνεχεια.....οπως παντα αψογη....ξεκαρδιστικη ...
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.703
Likes
11.137
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Χαμός! :p

Αναμένω εναγωνίως τη συνέχεια! :)

Αλλά ρε συ καψόνια μου έκανες τόσο καιρό; Χάθηκε να έγραφες την ιστορία μερικούς μήνες πριν να έδινες επιπλέον tips; Δεν θα έσκαγα μύτη κι εγώ με τις σαγιονάρες στο animal bazaar σαν τον φίλο σας το Χάρι! :p
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Αχ... βρε karfitsa τι μου θύμισες .....πραγματι, στην εκθεση επαιρνα τα 20αρια βροχή. στα μαθηματικά, χημείες, φυσικές δε, κυκλοφορουσαν βαθμολογίες βορειου πόλου.
Λουλου ετοιμη η συνεχεια, παω για μπύρες και αυριο πουρνό πουρνό ποστάρω.
underwater την πάτησες ε? χα χα χα... ε μα και εσυ επρεπε να το καταλάβεις. Το λεει η λέξη: animal bazaar! τι περίμενες? Ο χαρι τουλάχιστον δεν ειχε παπουτσια αφου τα ειχε χασει στα συνορα, εσύ όμως δεν δικαιολογεισαι. Πάντως κι εγω εσκασα μυτη στην λιμνη με τους 0 βαθμους με ραντε. Ολοι κανουμε τα ταξιδιωτικά μας ατοπήματα. Τις σαγιονάρες τις πέταξες?
Ιδου ο Χάρι:
Εικόνα 1971 by dim kyr, on Flickr
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.703
Likes
11.137
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
underwater την πάτησες ε? χα χα χα... ε μα και εσυ επρεπε να το καταλάβεις. Το λεει η λέξη: animal bazaar! τι περίμενες? Ο χαρι τουλάχιστον δεν ειχε παπουτσια αφου τα ειχε χασει στα συνορα, εσύ όμως δεν δικαιολογεισαι. Πάντως κι εγω εσκασα μυτη στην λιμνη με τους 0 βαθμους με ραντε. Ολοι κανουμε τα ταξιδιωτικά μας ατοπήματα. Τις σαγιονάρες τις πέταξες?
Ιδου ο Χάρι:
Εικόνα 1971 by dim kyr, on Flickr
:D :D
Η αλήθεια είναι ότι, αθώα όπως είμαι, δεν σκέφτηκα ότι θα ερχόμουν αντιμέτωπη με μισό μέτρο κοπριά! Αλλά κι εσύ δεν ενημέρωσες! :p
Ευτυχώς πάντως η κατάσταση δεν ήταν τόσο χάλια όσο του φίλου σου του Χάρι όπως βλέπω! :)
Άντε, περιμένουμε τη συνέχεια!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.747
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom