Σερβία Ταξίδι στο Βελιγράδι.

JohnyE

Member
Μηνύματα
194
Likes
217
To νησάκι Ada αξίζει το καλοκαίρι ή .... θα είναι κάπως έτσι ;;; ( φώτο απο google )

 

gordito

Member
Μηνύματα
26
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Bελιγραδι
To νησάκι Ada αξίζει το καλοκαίρι ή .... θα είναι κάπως έτσι ;;; ( φώτο απο google )

Καπως ετσι ειναι, δεν πιστευω να σε χαλαει :p



τι να κανουν και αυτοι, εχουν 40ρες οπως και εμεις, αλλα μονο αυτην την λιμνη εχουν για δροσια.

ΥΓ
Λιμνη ειναι, δεν ειναι 'νησακι'
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
300 χιλιάδες κόσμος ημερησίως επισκέπτονται αυτό το νησάκι το καλοκαίρι. Έχει πολλές δραστηριότητες να κάνεις εκεί. Πραγματικά αξίζει.
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Πολύ πιθανό στην επιστροφή μας από Βουδαπέστη να μείνουμε και 1 βράδυ Βελιγράδι για να είναι και το ταξίδι πιο άνετο.Έχω διαβάσει για τα κυριότερα αξιοθέατα της πόλης αλλά δεν βρήκα κάτι για το μουσείο Tesla.Όποιος το γνωρίζει ας βοηθήσει, αξίζει μια επίσκεψη ή όχι?
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Πολύ πιθανό στην επιστροφή μας από Βουδαπέστη να μείνουμε και 1 βράδυ Βελιγράδι για να είναι και το ταξίδι πιο άνετο.Έχω διαβάσει για τα κυριότερα αξιοθέατα της πόλης αλλά δεν βρήκα κάτι για το μουσείο Tesla.Όποιος το γνωρίζει ας βοηθήσει, αξίζει μια επίσκεψη ή όχι?
Αξίζει και με το παραπάνω, το έχω επισκεφτεί παραπάνω από μια φορά και προσωπικά ήταν από τα πιο ενδιαφέροντα μουσεία που έχω δει. Δεν είμαι των μουσείων βασικά, αλλά εκεί μου άρεσε
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ευχαριστώ!

Αξίζει και με το παραπάνω, το έχω επισκεφτεί παραπάνω από μια φορά και προσωπικά ήταν από τα πιο ενδιαφέροντα μουσεία που έχω δει. Δεν είμαι των μουσείων βασικά, αλλά εκεί μου άρεσε
Ευχαριστώ, θα φύγω πρωί από Βουδαπέστη για να προλάβω να το επισκεφθώ.
 
Last edited by a moderator:

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.740
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom