Εύβοια: Προτάσεις για διακοπές

zeovani

Member
Μηνύματα
41
Likes
1
Καλημέρα σε όλους,

Θα ήθελα να με ενημερώσετε σχετικά με την Εύβοια καθώς φέτος σκοπεύω να την επισκεφθώ με την οικογένειά μου. Υπάρχουν σχετικές προσφορές σε sites για Εύβοια?
Το ξενοδοχείο Thalatta (Αγ. Αννα) είναι καλό? Αξίζει μία προσφορά που λέει 50 € ανά άτομο για τον πρώτο καλοκαιρινό μήνα? Γενικά επειδή το μωράκι είναι μικρό μας ενδιαφέρει ένα ξενοδοχείο δίπλα στη θάλασσα...
Γενικά δώστε μου προτάσεις για την Εύβοια από παραλίες, μαγαζιά, μέρη καθώς και πού είναι το καλύτερο σημείο για να διανυκτερεύσω...
Ευχαριστώ...
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
850
Στο Thalatta έχει πάει γνωστή μου και μου έχει πει τα καλύτερα..Είναι βέβαια γενικά τσιμπημένες οι τιμές...Αν έχετε μωράκι θα είναι νομίζω καλή επιλογή, γιατί είναι καθαρό και περιλαμβάνει όλες τις ανέσεις, ώστε να μη χρειάζεται να ψάχνετε αλλού για να φάτε, να πιείτε ένα καφέ κτλ.
 

aristavr

Member
Μηνύματα
33
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Αξιζει η Ευβοια για διακοπες;;;ειμαστε των κυκλαδων,αλλα τα ακτοπλοικα δε φαινεται να επεσαν κ καθολου! Προσανατολιζομαστε για ευβοια λοιπον!που λεει να παμε;βορεια;νοτια;θελουμε νταβαντουρι!!!μεσο μεταφορικο μηχανη!!!!!
 

vfdch

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλημέρα γνωρίζουμε κάτι καλό και φθηνό για Μαρμάρι (4μελή οικογένεια);
 

vangeli3

Member
Μηνύματα
45
Likes
15
επίσης ενδιαφέρομαι για διακοπες με την εγκυο συζηγο μου μετα τον Δεκαπενταυγουστο για Ευβοια. Ποιο μερος θα προτεινατε για καλυτερες παραλιες, και γραφικα χωρια?
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Όταν βρω λίγο χρόνο να φτιάξω ένα θέμα με αναλυτικές πληροφορίες για τα Νέα Στύρα και πέριξ?
Σε στυλ οδηγό (κοντινές παραλίες, μονοπάτια, εκδρομές, προτάσεις για φαγητό κλπ)?
Απ' ότι είδα με μια πρόχειρη ματιά δεν υπάρχει κάτι
 

reta

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπέρα σε όλους μπορείτε να με βοηθήσετε σχετικά με διαμονή στη παραθαλάσσια περιοχή ελληνικά που βρίσκεται στη β εύβοια
 

tol_pap

Member
Μηνύματα
399
Likes
450
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Πανόραμα Β. Αμερικής!!!
Αξιζει η Ευβοια για διακοπες;;;ειμαστε των κυκλαδων,αλλα τα ακτοπλοικα δε φαινεται να επεσαν κ καθολου! Προσανατολιζομαστε για ευβοια λοιπον!που λεει να παμε;βορεια;νοτια;θελουμε νταβαντουρι!!!μεσο μεταφορικο μηχανη!!!!!
Αφού είστε των κυκλάδων τα εισητήρια για Τζια - Τήνο ή Άνδρο δεν θα κοστίσουν και πάρα πολλά. Στην Εύβοια δεν θα βρεις και πολύ νταβαντούρι. Πιο καλά πιστεύω είναι προς Πευκί, Αγ. Άννα ή Λίμνη.
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
660
Μήπως μπορεί κάποιος να δώσει πληροφορίες για Κάρυστο?Παραλίες ,ψαροταβέρνες κλπ??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom