EasyJet Ερώτηση για easyjet

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Καλησπερα σε ολους!θα επισκεφθω το Βερολινο το Δεκεμβριο και εκλεισα εισιτηρια με την easyjet..μου εστειλαν στο email μου την επιβεβαιωση κρατησης και γραφει πως το check in θα ανοιξει 30 μερες πριν την αναχωρηση..μπορω να κανω check in και για την επιστροφη?επισης ξερει καποιος αν το Schonefeld -που προσγειωνεται και απογειωνεται το αεροπλανο- ειναι κατατοπιστικο?δλδ ειναι ευκολο να βρει κανεις το γκισε της easyjet για να παραδωσει τις βαλιτσες του?ευχαριστω εκ των προτερων!
Το αεροδρόμιο είναι τρομακτικα εύκολο. Οι γκισεδες της Easy είναι όλοι πορτοκαλί και μετά οι οθόνες δείχνουν και προς ποια κατεύθυνση είναι η πύλη που φεύγει η πτήση σου.
 

fifh

Member
Μηνύματα
120
Likes
229
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Ισπανίας!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγικά Φιορδ!
αα πολυ ωραια! σ ευχαριστω πολυ!:)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.720
Likes
14.810
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
μπαίνεις στη διαχείρηση κρατήσεων και πας στην αλλαγή όνόματος. εκεί νομίζω θα σου βγάλει και το κόστος.
 

athina73

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο ακόμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Παιδιά έχω κάνει κράτηση για Λονδίνο ε easy jet και στα στοιχεια ταυτοτητας που ζητάει θέλει ημερομηνια ληξεως ...τι να βάλω;;ευχαριστώ
 

athina73

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο ακόμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία

VICTORY

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Ηθελα να ρωτησω πεταω πρωτη φορα με easy jet εκανα τσεκ ιν ηλεκτρονικα τωρα η διαδικασια στο αεροδρομιο ποια ειναι αφου εχω κανει τσεκ ιν ηλεκτρονικα?που γινεται ο ελεγχος ταυτοτητων και παραδοση αποσκευων?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.614
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom