Γενικά Jat Airways

noutelidaki

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
γεια σας και απο μένα..
θα ταξιδέψω για Ντίσελντορφ με στάση για μια ώρα στο Βελιγράδι...έκλεισα εισιτήρια με την JAT γιατί ήταν πιο φτηνά και πιο βολικά στις ώρες...η Aegean κοστίζει πολύ και είχε και έξτρα χρεώσεις στις αποσκευές....είναι αξιόπιστη όμως....φοβάμαι λίγο γιατι ταξιδεύω με τον 2 ετών γιο μου...
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Λίγο παλιά τα αεροπλάνα, αλλά είναι μια χαρά.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Κορυφαία ερώτηση... πρώτα κλείνεις τα εισιτήρια και μετά ρωτάς...Δηλαδή αν σου πούμε ότι δεν είναι αξιόπιστη τι θα κάνεις? θα ακυρώσεις τα εισιτήρια?
 

noutelidaki

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Κορυφαία ερώτηση... πρώτα κλείνεις τα εισιτήρια και μετά ρωτάς...Δηλαδή αν σου πούμε ότι δεν είναι αξιόπιστη τι θα κάνεις? θα ακυρώσεις τα εισιτήρια?
Δεν σε υποχρέωσε κανείς να μου απαντήσεις, αν θεωρείς ανόητη την ερώτηση μου και τον προβληματισμό μου απλά αγνόησε το....
 

Kafkasios

Member
Μηνύματα
144
Likes
79
γεια σας και απο μένα..
θα ταξιδέψω για Ντίσελντορφ με στάση για μια ώρα στο Βελιγράδι...έκλεισα εισιτήρια με την JAT γιατί ήταν πιο φτηνά και πιο βολικά στις ώρες...η Aegean κοστίζει πολύ και είχε και έξτρα χρεώσεις στις αποσκευές....είναι αξιόπιστη όμως....φοβάμαι λίγο γιατι ταξιδεύω με τον 2 ετών γιο μου...
Τελικά ταξίδεψες με την JAT?

Πάντως σε αυτη τη σελίδα απο τον Ιανουάριο και μετα βλέπω θετικές κριτικές...
http://www.airlinequality.com/Forum/jat.htm
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Ευχαριστουμε πολυ για την ενημερωση!Πεταω με Air Serbia τον Αυγουστο.
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Λοιπον,αρτι αφιχθεις με Air Serbia.4 πτησεις Αθηνα-Βελιγραδι-Βερολινο και Πραγα-Βελιγραδι-Αθηνα.Μικρες καθυστερησεις της ταξης των 15 λεπτων,κανενα προβλημα στις ανταποκρισεις,μονο στην πτηση απο Πραγα το ελικοφορο ειχε αρκετο θορυβο.Εν τελει,τιποτα το ιδιαιτερο αλλα με τετοιες τιμες θα ξαναπεταγα μαζι τους.
 

Kafkasios

Member
Μηνύματα
144
Likes
79
Ευχαριστώ για την ενημέρωση. Άντε να δούμε αν τελικά καταφέρουμε να πετάξουμε...εσύ μέσω airfast ticket είχες κλείσει; Επίσης το check in μπορεί να γίνει online η στο γκισέ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom