Οι 99 ομορφότερες μικρές πόλεις της Ευρώπης

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Ο λόγος που άνοιξα το topic είχε σχέση περισσότερο με το να πάρουμε ιδέες για κοντινές εκδρομές
Ωραια, ιδεες πηραμε.. μηπως ομως σου βρισκεται και κανα λινκ χορηγου που θα βοηθησει την πραγματωση τους? :rolleyes:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.953
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Τι έπινε ο συγγραφέας όταν μάζευε τη λίστα? Πόσα κιλά χόρτο είχε καπνίσει? Γιατί άλλη λογική στη λίστα δε βρίσκω. Πόλεις εκατομμυρίων στη λίστα με "ομορφότερες μικρές πόλεις", τρανταχτές απουσίες από τη λίστα, και παράλληλα κάτι τελείως άκυρα σημεία (με αποκορύφωμα το Mörfelden-Walldorf. Μπορώ να ονοματίσω δεκάδες ομορφότερα χωριουδάκια στη Γερμανία).

Εν πάση περιπτώσει, έχω επισκεφτεί μόλις 18 από τις πόλεις που αναφέρονται... :)
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Eγω εχω αρνητικο ρεκορ...δεν εχω παει σε καμμια.:LOL:
 

the plan

Member
Μηνύματα
46
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
που είναι το Τολέδο; Που είναι το St.Ives; Πού είναι το Ναύπλιο, η Καστοριά; Που'ναι το Ποτσνταμ; που'ναι η Σεγκόβια; Από τις πιο οτι να'ναι και "στο πόδι" λίστες που έχω δει!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Το Ναύπλιο τι το ιδιαίτερο έχει σε σχέση πχ με την Κέρκυρα; Δε νομίζω ότι αξίζει να μπει σε αυτή τη λίστα.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Εγώ πάντως δεν έχω δει ακόμα τις 99 ομορφοτερες πόλεις. Κάθε φορα που παταω το λινκ, εχω κερδισει 3 ταμπλετ, 7 κινητά, 3 νυφες απο Ρωσία, 7 από Ρουμανία, 5 ταξίδια, 8 δωρεαν συνδρομές για κάτι απροσδριοριστο που ομως αν και δωρεαν πρεπει να πληρωσω, πρασινη κάρτα για Αμερική και 1 απεντόμωση. Κάνω κάτι λάθος? Τι κάνετε και σας το εμφανιζει?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Δυστυχώς, πάει το λινκ. Το αφαίρεσα και ας μείνει η όποια συζήτηση...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Κρίμας..... Κι ημουν ετοιμη για Λας Βέγκας με τέτοια ευνοια...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.298
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom