Νέο design στο φόρουμ

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Από σήμερα αλλάζουμε το design στο forum, καθώς αυτό που είχαμε πριν παρουσίαζε αρκετά τεχνικά προβλήματα που έκαναν τη ζωή δύσκολη στις αναβαθμίσεις. Το νέο design δεν έχει μεγάλες διαφορές, οι χρωματικοί συνδυασμοί στο σάιτ έχουν διατηρηθεί σε μεγάλο βαθμό, και θα γίνουν αρκετές αλλαγές τις επόμενες ημέρες ώστε να έχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία πλοήγησης.

Στο μεταξύ όμως, ότι πρόβλημα παρατηρείτε με το design σας παρακαλώ να το αναφέρετε εδώ για να το λύνω όσο πιο σύντομα γίνεται :)
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Ωραίο το νέο design,νομίζω ότι είναι πιο τακτοποιημένο και εύχρηστο.Το μόνο μου πρόβλημα είναι ότι από το tablet βλέπω αντί για φωνήεντα ορθογώνια κουτάκια.Πρέπει να κάνω κάτι εγώ για να διορθωθεί ή θα γίνει ούτως ή άλλως τις επόμενες μέρες?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν φταίει η γραμματοσειρά, την ίδια είχαμε και πριν, θα το ψάξω.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Αυτό το ωραίο κόκκινο κουτάκι με τις ειδοποιήσεις το έφαγε η μαρμάγκα;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.908
Δεν βλέπω σε ποια σελίδα φαίνονται πόσα και ποια μέλη είναι συνδεδεμένα, ούτε καν τα μέλη που ακολουθώ
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κανενα app στο android market για κινητα θα βγει;;
Δυστυχώς οι κινέζοι του tapatalk ζητάνε 69 δολλάρια το μήνα για το app, δηλαδή 800$ το χρόνο! Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να μπορώ να πληρώνω αυτά τα λεφτά κάθε χρόνο για app... αν βρεθεί άλλη λύση τότε ίσως... πιθανόν να μπορούμε να φτιάξουμε πχ ένα app με τις προσφορές αεροπορικών εισιτηρίων.

Αυτό το ωραίο κόκκινο κουτάκι με τις ειδοποιήσεις το έφαγε η μαρμάγκα;
Είναι τώρα πορτοκαλί και βρίσκεται στην μπλε μπάρα πάνω πάνω :)

Δεν βλέπω σε ποια σελίδα φαίνονται πόσα και ποια μέλη είναι συνδεδεμένα, ούτε καν τα μέλη που ακολουθώ
Σόρυ δεν έχω τελειώσει με τις πληροφορίες που εμφανίζοντα στην πλαϊνή μπάρα, θα το φτιάξω :)
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Α, καλά! Αυτήν την μπάρα πάνω πάνω ούτε που την είχα προσέξει! Θενκς παιδάκια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.744
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom