Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.051
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Περιπου. Εμενα το marais δεν με τρελαινει αλλα ειναι σχετικα βολικο.
 

andresotiro

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Ακουω την προταση σου...Να ειναι κεντρικα,να εχει και λιγο απο ολα...Σαν περιοχη να ειναι ομορφη,αλλα κ να εχει και καποια ζωη!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.051
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
6 φεβρ-13φεβρ !!!Πιο διαμερισμα στο χαρτη θεωρειτο καλο,για πρωτη φορα στο ΠΑΡΙΣΙ!!!Να ψαχνω τιμες γυρω εκει....!!!Να μην ταλαιπωρω και εσας με τις ερωτησεις μου!!!
ΓΙΑ 2 ατομα νομιζω ενα ξενοδοχειο γυρω στα 350-400 ευρω ειναι καλα!!!
Συγγνωμη αλλα για 7 βραδια με 350-400 δηλαδη 50-55 ευρω τη βραδια δεν νομιζω να βρειτε κατι στο Παρισι . Ή θα δωσετε περισσοτερα ή θα κοψετε μερες.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Άσε που είναι μόνο στον 2ο και θέλει και λιγότερη εγγύηση!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.051
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Λογω θεσης και μονο θα προτιμουσα το πρωτο αλλα και το αλλο δεν ειναι ασχημο.

Ευχαριστω tripakias!!!μαλλον θα το κλεισω... τελευταια επιλογη μου αυτο πως σου φαινεται : https://m.airbnb.gr/listings/273780?euid=f408a9b8-a0e8-d9ca-a11c-afd69ad23e64
Πολυ καλη τοποθεσια. Εξαιρετικη θα ελεγε καποιος αν δεν ημουν εγω...
 

Iosif

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Καλησπέρα!

Βλέποντας και την προσφορά της Aegean, αποφάσισα να πάω στο Παρίσι. Διάβασα τα σχόλιά σας για τις καλύτερες περιοχές διαμονής και έπειτα από έρευνα, η καλύτερη επιλογή που βρήκα στα χρήματα που διαθέτω είναι το ξενοδοχείο La Perle στο 6ο διαμέρισμα. Με ενδιαφέρει κυρίως να είναι σε βολική σε μετακινήσεις περιοχή (κοντά σε μετρό, προσβάσιμα αξιοθέατα με τα πόδια..).

Θα μου ήταν ιδιαιτέρως χρήσιμο κάποια συμβουλή ή κάποιο άλλο σχόλιο που να αφορά την επιλογή του ξενοδοχείου ή την περιοχή.

Το link του ξενοδοχείου είναι: http://www.booking.com/hotel/fr/la-...2015-3;no_rooms=1;req_adults=2;req_children=0

Φιλικά,

Ιωσήφ
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Καλησπέρα!

Βλέποντας και την προσφορά της Aegean, αποφάσισα να πάω στο Παρίσι. Διάβασα τα σχόλιά σας για τις καλύτερες περιοχές διαμονής και έπειτα από έρευνα, η καλύτερη επιλογή που βρήκα στα χρήματα που διαθέτω είναι το ξενοδοχείο La Perle στο 6ο διαμέρισμα. Με ενδιαφέρει κυρίως να είναι σε βολική σε μετακινήσεις περιοχή (κοντά σε μετρό, προσβάσιμα αξιοθέατα με τα πόδια..).

Θα μου ήταν ιδιαιτέρως χρήσιμο κάποια συμβουλή ή κάποιο άλλο σχόλιο που να αφορά την επιλογή του ξενοδοχείου ή την περιοχή.

Το link του ξενοδοχείου είναι: http://www.booking.com/hotel/fr/la-...2015-3;no_rooms=1;req_adults=2;req_children=0

Φιλικά,

Ιωσήφ
Η περιοχή είναι τέλεια! Μη το συζητάς!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.648
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom