Παραλιες που αγαπησαμε....

Arwindan

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Βρε παιδιά γιατί δεν βλέπω πουθενά καμία παραλία της Κέρκυρας; Δεν έχετε πάει ή δεν σας άρεσαν οι παραλίες εκεί;
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Βρε παιδιά γιατί δεν βλέπω πουθενά καμία παραλία της Κέρκυρας; Δεν έχετε πάει ή δεν σας άρεσαν οι παραλίες εκεί;
Καλως ηρθες στην παρεα μας!Αμα κατι δεν βλεπεις να υπαρχει(αν και σε καποιο αλλο θεμα-ισως υπαρχει)μπορεις να βοηθησεις τους υπολοιπους και να ποσταρεις εσυ:D!
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Αχ τι μου θυμησατε τωρα για τον Κυπαρισσο ..μας επιασε μπουρινι και χωθηκαμε στη σπηλια ..αλλα και αυτες οι χοντρες λαλουδες της παραλιας ..τι μαρτυριο θεε μου..δε μπορουσες να μπεις ανετα στη θαλασσα.
:bleh::bleh::bleh: Πήραμε από τα JUMBO λαστιχένιο παπουτσάκι θαλάσσης και σωθήκαμε σου λέω!
 

Arwindan

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Καλως ηρθες στην παρεα μας!Αμα κατι δεν βλεπεις να υπαρχει(αν και σε καποιο αλλο θεμα-ισως υπαρχει)μπορεις να βοηθησεις τους υπολοιπους και να ποσταρεις εσυ:D!
Ναι το ξέρω αυτό. Απλά επειδή κάθομαι και διαβάζω διάφορα θέματα στο forum τώρα και διάβασα αυτό εδώ, και αναρωτήθηκα για το ότι δεν έχει αναφερθεί καμία παραλία της Κέρκυρας. Ξέρεις τώρα... αν δεν ευλογήσεις τον σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει. :D
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ναι το ξέρω αυτό. Απλά επειδή κάθομαι και διαβάζω διάφορα θέματα στο forum τώρα και διάβασα αυτό εδώ, και αναρωτήθηκα για το ότι δεν έχει αναφερθεί καμία παραλία της Κέρκυρας. Ξέρεις τώρα... αν δεν ευλογήσεις τον σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει. :D

Έχουμε φτιάξει ξεχωριστό γκρουπάκι οι Κερκυραίοι (είμαστε αρκετοί στο φόρουμ) και είσαι ευπρόσδεκτος να συμμετέχεις :)
Όχι απλά φωτος , αλλά μέχρι βίντεο έχουμε ανεβάσει εδώ:
http://www.travelstories.gr/%EA%DD%...%DD%F1%EA%F5%F1%E1-%EA%DD%F1%EA%F5%F1%E1.html
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Βρε παιδιά γιατί δεν βλέπω πουθενά καμία παραλία της Κέρκυρας; Δεν έχετε πάει ή δεν σας άρεσαν οι παραλίες εκεί;
Θα σε γελασω ....παντως και γω δεν εχω ακουσει τα φοβεροτερα για τις κερκυραικες παραλιες ...δεν εχω παει ομως και θα με ενδιαφερε πολυ αν μπορουσες να μας κανεις εσυ μια παρουσιαση.Εισαι ευπροσδεκτος:)
 

Arwindan

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Όταν λες δεν έχεις ακούσει τα καλύτερα τι ακριβώς εννοείς; Τι σου έχουν πει δηλαδή;
Ναι θα μπορούσα να κάνω μια παρουσίαση κάποια στιγμή. Υπάρχει κάποιο άλλο σημείο του φόρουμ για αυτό ή μπορώ εδώ;
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ναι σε αυτο το γκρουπ μπορεις να ανοιξεις ενα τοπικ με τιτλο κερκυραικες παραλιες .Πραγματικα θα ηθελα πολυ να γνωρισω καλυτερα τις παραλιες του νησιου.
Απο εδω μεσα εχω ακουσει γνωμες ,οι οποιες δεν τις βαζουν στο τοπ ..τυπου Κρητης ,Χαλκιδικης ,Κεφαλλονιας-Ζακυνθου-Λευκαδας ,Μηλου ..κλπ
 

tzoumerka

Member
Μηνύματα
6
Likes
6
ας γραφει κατι σε αυτο το ωραιο τοπικ και το 2014!!!
με σειρα προτιμησης
1. Μυρτος (Με εντυπωσιασε με το που τον ειδα απο ψηλα, με μαγεψε μολις μπηκα στο νερο!!! ημουν βεβαια τυχερος γιατι τον πετυχα χωρις αερα)
2. Μπαλος, Γραμβουσα (2 σε ενα, η πιο ωραια...κρουαζιερα που εχω κανει!!!)
3. Πισινα (το νησακι κοντα στα Συβωτα, τυρκουαζ κρυσταλλινα νερα...αλλα και παγωμενα)
4. Ελαφονησι (Χανια), (αυτο το ροζ αμμοχαλικο ειναι το κατι αλλο
5. Φαλασαρνα (Χανια)
6. Πορτο Κατσικι (Λευκαδα)
7. Καβουροτρυπες (Χαλκιδικη)
8. Ψιλη αμμος (Σχοινουσα)
9. Βρουλιδια (Σιφνος)
10. Κολωνα (Κυθνος)
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Παραλίες, ε;; Άντε να καταθέσουμε κι εμείς την άποψή μας...
Βρουλίδια (Χίος)
Τριόπετρα (Κρήτη)
Τσούτσουρας (Κρήτη)
Εγκρεμνοί (Να γράψω πού είναι;;;...)
Γυαλός (Λευκάδα)
Αϊ Γιάννης (Πήλιο)
Λεχούνι (Σκιάθος)
Αλυγαριές (Σκιάθος)
Πετάνι (Κεφαλλονιά)
Πλατιά Άμμος (Κεφαλλονιά)
Παχιά Άμμος (Νίσυρος)
Και γενικά οποιαδήποτε ερημική δυσπρόσιτη και χωρίς πινακίδα παραλία πέσει στο μάτι μας...:)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Η από πάνω στη Σάμο είναι το Ποτάμι. Δεν έκανα μπάνιο γιατί είχε απίστευτο κύμα!

Από τις πιο αγαπημένες στην Ελλάδα το Ναυάγιο!! Και χωρίς κόσμο...ακόμα :)
http://instagr.am/p/1tGSpOo17b/
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom