Καλώς ήρθατε.

gnrfreak

Member
Μηνύματα
53
Likes
8
Γεια σας, με λένε Μιχάλη, είμαι καλά και ελπίζω και εσείς το ίδιο. Αν και περαστικός στο φόρουμ αρχικά, μια περιήγηση στα θέματα με έπεισε ότι καλα θα κάνω να μείνω ;). Επόμενος, πιθανός προορισμός μου η Costa Rica, το Νοέμβριο.

Υ.Σ.: Πως με κάνω unfollow σε ένα θέμα, ώστε να μην μου σκάνε email κάθε φορά που ποστάρει κάποιος;
 
Last edited:

pxanth

Member
Μηνύματα
109
Likes
75
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Καλώς ήρθες. Για να κάνεις unfollow, πατάς "Ακύρωση Παρακολούθησης Θέματος ", βρίσκεται πάνω δεξιά, δίπλα στο αριθμό των σελίδων του thread...
 

pxanth

Member
Μηνύματα
109
Likes
75
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Για κάποιο λόγο, η απάντηση μου δεν εμφανίστηκε την πρώτη φορά. Είμαι σίγουρος ότι πάτησα υποβολή...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
μάλλον την στιγμή εκείνη δεν είχε καλή σύνδεση.
 

done

Member
Μηνύματα
119
Likes
107
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία
Ταξίδι-Όνειρο
χιλή
Καλησπέρα κι από μένα! Αφου διάβασα τόσες φανταστικές ταξιδιωτικές ιστορίες και ζήλεψα, είπα να μείνω!!!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Υ.Σ.: Πως με κάνω unfollow σε ένα θέμα, ώστε να μην μου σκάνε email κάθε φορά που ποστάρει κάποιος;
Καλώς ήρθες.
Δεν χρειάζεται να κάνεις unfollow. Μπορείς να επεξεργαστείς κατάλληλα τον Πίνακα Ελέγχου σου. Φτάνεις σε αυτόν πατώντας στο username σου, πάνω - πάνω στο κέντρο. Οι επιλογές που πρέπει να κοιτάξεις είναι:
"Επιλογές ειδοποιήσεων" και "Επεξεργασία επιλογών"
 

Joanna29

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Εδιβουργο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη ξανά κ ξανά
Καλησπέρα και απο μένα.. Με λένε Γιάννα και τρελένομαι για τα ταξίδια εντός και εκτός Ελλάδας.Σας ανακάλυψα ψάχνοντάς πληροφορίες για την Νεα Υόρκη(2η) φορά που θα πάω και λάτρεψα όλη την δουλειά σας.!!!Καλα ταξίδια να έχουμε όλοι παιδιά
 

gnrfreak

Member
Μηνύματα
53
Likes
8
Καλώς ήρθες.
Δεν χρειάζεται να κάνεις unfollow. Μπορείς να επεξεργαστείς κατάλληλα τον Πίνακα Ελέγχου σου. Φτάνεις σε αυτόν πατώντας στο username σου, πάνω - πάνω στο κέντρο. Οι επιλογές που πρέπει να κοιτάξεις είναι:
"Επιλογές ειδοποιήσεων" και "Επεξεργασία επιλογών"
Καλώς σας βρήκα. Ευχαριστώ για την καθοδήγηση!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Γιάννα καλώς όρισες.
 

Anestos

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νάξος
Καλησπέρα και από εμένα σε όλους.
Με λένε Ανέστο και δεν είμαι καλά!! Θα είμαι μόλις γυρίσω την άλλη Κυριακή από διακοπές :p
Ευχάριστη η παρέα σας. Άντε και σε ενάμιση χρόνο θα δίνω tips από την άλλη μεριά του Ατλαντικού μιας και δυστυχώς θα αποχαιρετίσω την Ελλάδα :(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.738
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom