Νέο design στο φόρουμ

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Τι έγινε βρε παιδιά όλο αλλαγές είμαστε.
Με γεια και όταν το συνηθλισω θα επανέλθω . Απλα οι συνεχείς αλλαγές δημιουργούν θεματακια αλλά το αφεντικό κάτι θα ξέρει.

Edit: Το σύμβολο που διακρίναμε το φύλο κάθε μέλους θα επανέλθει;
Επίσης συμφωνώ για το πλάτος
 
Last edited:

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Δε το έχω δει ακομα απτο λαπτοπ αλλά στο smartphone στα μενού και σε άλλα σημεία μου βγάζει κουτάκια.. Επίσης στα πρόσφατα μηνυματα κατω κατω τα λινκ είναι πολύ αχνά γκρι και δε διαβάζονται εύκολα. Κατά τα αλλα μια χαρά μου φαίνεται η νεα εμφάνιση.
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
Έχω την αίσθηση ότι έχει μικρύνει το πλάτος στο πλαίσιο που φαίνονται τα κείμενα. Όπως είπα, έχω την αίσθηση... Μπορεί να κάνω λάθος.
(μου φαίνεται λίγο πιο κουραστικό στο μάτι και προσπαθώ να καταλάβω το γιατί... κατά τα άλλα όλα καλά)
Δεν είναι ιδέα σου, και αυτό θα διορθωθεί κάποια στιγμή. :)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.657
Likes
50.451
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
μου έστειλαν πμ και δεν εμφανίζεται καμία επιλογή για το πώς να απαντήσω...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ορίστε; τι κουφό είναι αυτό, δε πρέπει νάχει καμία σχέση με το design, δεν άλλαξε καμία λειτουργία στο forum. Στείλε μου ένα πμ να το δοκιμάσουμε.
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.010
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Και σε μένα αρέσει περισσότερο το νέο design. Είναι επαναφορά κάποιου προηγούμενου ή κάνω λάθος; Με γεια μας και άντε καλορίζικο αυτή τη φορά.

Η επιλογή γλώσσας σημαίνει πως θα γίνουμε διεθνείς;

Σχετικά με το πλάτος, μέχρι να διορθωθεί είναι εύκολο να δώσουμε πλάτος σε κάποιες στήλες εις βάρος άλλων; Για παράδειγμα στις Γενικές Συζητήσεις είναι αδύνατο να καταλάβεις σε τι αναφέρεται το πρόσφατο post από τις δυο λέξεις που εμφανίζονται στη δεύτερη στήλη.
Τώρα αν δυσκολεύεστε να διαβάσετε λόγω ...πρεσβυωπίας (όπως εγώ), εννοείται control+ροδέλα.

Πμ μια χαρά στέλνω, δε βλέπω κάποια αλλαγή.

+1 για το χάρτη, +1 για την ιδιωτικότητα (όσον αφορά το σε ποια σελίδα βρίσκεται κάθε online μέλος).
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Αναφέρθηκε κάτι για νέο χάρτη. Ποιός νέος χάρτης βρε παιδιά?
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
Για παράδειγμα στις Γενικές Συζητήσεις είναι αδύνατο να καταλάβεις σε τι αναφέρεται το πρόσφατο post από τις δυο λέξεις που εμφανίζονται στη δεύτερη στήλη.
Μία πρόχειρη λύση σε αυτό μέχρι να λυθεί το πρόβλημα, είναι να κάνεις mouseover πάνω στον τίτλο και θα σου εμφανίσει και την υπόλοιπη πρόταση χωρίς να χρειαστεί να μπεις στο subforum.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.492
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom