Καλώς ήρθατε.

makisg

Member
Μηνύματα
4.722
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Anestos, καλώς όρισες στην παρέα μας και με το καλό να πραγματοποιήσεις τα όνειρά σου.
 

prefontaine

Member
Μηνύματα
132
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Όκλαντ , Νέα Ζηλανδία
Ένα μεγάλο καλώς ορίσατε στα νέα μέλη της παρέας.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.953
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Επόμενος, πιθανός προορισμός μου η Costa Rica, το Νοέμβριο.
Όταν λες πιθανός προορισμός; Γιατί αρχές Ιουλίου το έβρισκες δύσκολο να πας Ιταλία ή Ισπανία, και στο προφίλ σου δηλώνεις 11 ετών...
 

gnrfreak

Member
Μηνύματα
53
Likes
8
Όταν λες πιθανός προορισμός; Γιατί αρχές Ιουλίου το έβρισκες δύσκολο να πας Ιταλία ή Ισπανία, και στο προφίλ σου δηλώνεις 11 ετών...
Πρώτα απ' όλα, είμαι 29. Δεύτερον, λέω "πιθανός" για να κρατάω τον ενθουσιασμό λίγο χαμηλά μήπως και δεν..., αλλά είμαι αρκετά κοντά στο να το πραγματοποιήσω. Τέλος, η Ισπανία και η Ιταλία τι δουλειά έχουν και τις αναφέρεις; Σου φαίνεται κουλό να μην έχει πάει κάποιος εκεί και να πετάξει για Κόστα Ρίκα; Άμα σου πω ότι δεν έχω ταξιδέψει μόνος, τι θα πεις, είναι αργά;
 

prefontaine

Member
Μηνύματα
132
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Όκλαντ , Νέα Ζηλανδία
@ gnr αυτό που σου αναγράφει ο συν-φορουμίτης είναι οτι στο προφίλ σου αναγράφεις ημερομηνία γέννησης 2003. Μήπως θές να το κοιτάξεις-διορθώσεις?
 

prefontaine

Member
Μηνύματα
132
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Όκλαντ , Νέα Ζηλανδία
Πρέπει να επικοινωνησεις με τον admin για την διόρθωση αυτή.
 

TravelHunter

Member
Μηνύματα
26
Likes
59
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού-Ιαπωνία
Καλησπέρα σε όλη την ταξιδιάρικη παρέα ! Είμαι ένας έφηβος (16 ετών) , που τρελένεται για κάθε είδους ταξίδι και εξερεύνηση σε οποιοδήποτε μέρος τής γής . Έχω διαβάσει πάρα πολλές ιστορίες από όλους εσάς που κάνετε μία πολυ καλή δουλειά για να καταγράψετε και να αποτυπώσετε τίς προσωπικές σας εμπειριες & ελπίζω και έγω να φανώ χρήσιμος σε όποια απορία προκύψει από κάποιο μέλος . Πληροφοριακά έχω επισκεφτεί ένα μεγάλο μέρος της Βόρειας Ελλάδας ( μένω στην Βέροια ) , τα περισσότερα νησιά του Ιονίου καθώς και ένα μικρό μέρος τής Νότιας Ελλάδας . Εκτός απο την Ελλάδα , έχω πάει μόνο στο Λονδίνο ( πριν 2 μήνες , τόν Ιούλιο ) και ελπίζω να γράψω και εγώ την ιστορία μου στην οποία θα περιγράψω τις περιπέτειες μού στήν Αγγλική πρωτεύουσα ! Καλό Φθινόπωρο σέ όλους :)
 

Stylianos

Member
Μηνύματα
56
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
?
Καλησπέρα και απο εμένα!Έκανα εγγραφή σήμερα όμως η αλήθεια είναι οτι έχω περάσει αρκετες ώρες διαβάζοντας το site!:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.298
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom