ιδανικός προορισμός

eirinimim

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
ήθελα απλά να δω ιδανικούς προορισμούς στην Ελλάδα.. Λίγο γενικό ίσως κ να μην το διατύπωσα σωστά. Μπορεί να μην είμαι πολυταξιδεμένη αλλά δεν πιστεύω πως η Ελλάδα υστερεί σε χωριά κ μαγαζιά για φαγητό.
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.296
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Συμφωνώ! Όταν βλέπω τουρίστες να τρώνε σκέφτομαι πως ακόμα και αν είναι σε εστιατόριο τουριστική περιοχής η ποιότητα και η γεύση των υλικών που τους σερβίρονται είναι ανώτερη των όσων γεύονται στη χώρα τους! Όσο για ιδανικούς προορισμούς στην κούκλα Ελλάδα σίγουρα μπορώ να σκεφτώ πολλούς που έχω επισκεφθεί και πολύ περισσότερους που ονειρεύομαι να δω! Ο Άγιος Νικήτας είναι αγαπημένη μου παραλία,off season. Και τα ορεινά της Λευκάδας είναι όμορφα. Τα ορεινά χωριά της Αρκαδίας, το φθινόπωρο στην ορεινή Αχαΐα,τα νησιά του Ιονίου όλο τον χρόνο (μόνο η Ζάκυνθος δε μου αρέσει), πεζοπορίες στον Βουραϊκό,στην ορεινή Ναυπακτία, βόλτες σε κάθε χωριό της λακωνικής Μάνης,ελεύθερο κάμπινγκ στα δάση της Μεσσηνίας και της Ηλείας, βόλτες σε Δελφούς, Επίδαυρο, Μυκήνες και η ατμόσφαιρα των περιοχών αυτών και πολλά-πολλά άλλα μέρη..(Μένω Δυτ.Ελλάδα απ ό,τι φαίνεται...)
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.827
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom