Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
..παντου ειναι ονειρεμενα
παιδια μετραμε αντιστροφαααα :clap: αυριο τετοια ωρα θα ειμαστε στην ομορφη Ρωμη. Θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους που με βοηθησαν και θα κανουν το ταξιδι μας ευκολοτερο και ομορφοτερο. Ναστε καλα ;). Καλο βραδυ και ελπιζω να βοηθησω και εγω με την σειρα μου οσους με χρειαστουν.:rolleyes:...γεια σαςςςς :)
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Καλησπέρα, έχει κάποιος άποψη για αυτό το ξενοδοχείο?
http://www.booking.com/hotel/it/ass...014-11;no_rooms=1;req_adults=2;req_children=0

το έκλεισα με δωρεάν ακύρωση επειδή το βρήκα 170 ευρώ με πρωινό(4 διανυκτερεύσεις για δύο άτομα), έχει πολλά θετικά σχόλια και είναι κοντά σε σταθμό μετρό το οποίο και θα χρησιμοποιούμε (θα είμαι με την μητέρα μου, οπότε το πολύ περπάτημα δεν ενδείκνυται).
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Καλησπέρα, έχει κάποιος άποψη για αυτό το ξενοδοχείο?
http://www.booking.com/hotel/it/ass...014-11;no_rooms=1;req_adults=2;req_children=0

το έκλεισα με δωρεάν ακύρωση επειδή το βρήκα 170 ευρώ με πρωινό(4 διανυκτερεύσεις για δύο άτομα), έχει πολλά θετικά σχόλια και είναι κοντά σε σταθμό μετρό το οποίο και θα χρησιμοποιούμε (θα είμαι με την μητέρα μου, οπότε το πολύ περπάτημα δεν ενδείκνυται).
Εγώ 263 ευρώ το βλέπω!Ένα απλό Hotel νορμαλ για την κατηγορία του κλασικά στο TerminiΈβαλα πρόχειρα την περιοχή Spagna και έβγαλε ξενοδοχεία κάπου στα 260 με 300 ευρώ.Ριξε μια ματιά.
http://www.booking.com/searchresults.el
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ναι το έκλεισα μέσω viva. Απλά μετά ξεφεύγει το budget με 260 συν δημοτικό φόρο, ενώ αυτό μου βγήκε 200 τελική τιμή. Αν είναι ένα απλό ξενοδοχείο δεν με πειράζει. Χάλια δεν θέλω να είναι. Για αυτό βασικά το επέλεξα με δωρεάν ακύρωση μήπως και βρω κάτι πιο κεντρικό. Το λινκ που μου δωσες δίνει πχ το πρώτο δωμάτιο 260 αλλά με άμεση κράτηση χρημάτων.
 

KaloGourouni

Member
Μηνύματα
44
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Εξαιρετικά χρήσιμα tips. Θέλω όμως να ρωτήσω κάτι επιπλέον. Έχω cosmote και δεν ξέρω αν βάλω το πακέτο για ίντερνετ αν θα πιάνει στη Ρώμη. Όταν είχα επισκεφτεί τη Μαδρίτη μου είχαν πει απο την κοσμοτε οτι θα εχω ίντερνετ αλλα στη Μαδρίτη ειναι η vodafone οποτε πληρωσα χωρίς να έχω
 

done

Member
Μηνύματα
119
Likes
107
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
χιλή
εγώ τον Ιούνιο που πήγα έβαλα εβδομαδιαίο και εννοείται έπιανε (βέβαια ακριβό και λίγα MB, δεν ξέρω για τι χρήση το θέλεις). οπου βρίσκεις wi-fi εννοείται συνδέεσαι
 

KaloGourouni

Member
Μηνύματα
44
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.χρησιμοποιώ πολυ το foursquare και το google map . Έγω ειχα δωσει να 15€ για 7 μέρες, δεν ξέρω αν έβαλες το ίδιο. Δεν θέλω να το χρησιμοποιώ πολυ απλα σε περίπτωση που χρειαστώ το οτιδήποτε.μεγιστο υπολογίζω 60 mb
 

done

Member
Μηνύματα
119
Likes
107
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
χιλή
ακριβώς το ίδιο (foursquare εννοείται και χάρτες γιατι, αίσθηση προσανατολισμού...μηδέν!) μόλις τελειωσουν τα 150 mb, δε σε πετάει έξω, απλά πέφτει η ταχύτητα. εντύπωση μου έκανε, πάντως, που δεν είδα πουθενα να πιάνω 4G (3G παντού)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.574
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom