Νέο design στο φόρουμ

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Ναι είναι λίγο πιο ξεκάθαρα - οι ειδοποιήσεις by the way, εμένα μου εμφανίζονται χωρίς κανένα πρόβλημα live, δε χρειάζεται να κάνω refresh τη σελίδα.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.714
Likes
14.782
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Υπάρχει μεγάλο θέμα στο άνοιγμα της σελίδας από λειτουργικό android.Μόνο το πρώτο μήνυμα εμφανίζεται κανονικά και θα πρέπει να πατάς στα επόμενα για να εμφανίζονται με κανονικά γράμματα. Επίσης, αυτά εμφανίζονται άλλοτε με δύο τρία γράμματα ανά σειρά και άλλοτε με ένα, γεγονός που κάνει πρακτικά αδύνατη την παρακολούθηση των θεμάτων από το κινητό. Τέλος, παρατηρώ ότι δεν μπορώ να γράψω με ελληνικούς χαρακτήρες, ενώ με λατινικούς μου το επιτρέπει.

εγώ που βλέπω από κινητό με λειτουργικό android αλλά μέσω tapatalk δεν έχω κανένα πρόβλημα αλλά ούτε βλέπω καμία αλλαγή. όπως τα έβλεπα πριν τα βλέπω και τώρα.
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ονειρεμένο Ταξίδι
Antarctica
Αν και δεν αντιδρώ καλά στις αλλαγές interface :D η συγκεκριμένη δεν με ενόχλησε ιδιαίτερα. Γενικά το μπλε-πορτοκαλί είναι απόλυτα ταιριαστός χρωματικός συνδυασμός, οπότε όλα καλά (εκτός από το πλάτος που προαναφέρθηκε)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
εγώ που βλέπω από κινητό με λειτουργικό android αλλά μέσω tapatalk δεν έχω κανένα πρόβλημα αλλά ούτε βλέπω καμία αλλαγή. όπως τα έβλεπα πριν τα βλέπω και τώρα.
To tapatalk δεν έχει καμία σχέση με το design του site, έχει δικό του interface και δικό του design.

Λοιπόν μπήκαν επιπλέον κάποια πράγματα στην πλαϊνή μπάρα, όπως τα συνδεδεμένα μέλη που ζητήσατε :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Μήπως έχεις κάνει bookmark την παλιά αρχική σελίδα; γιατί αυτή τη διεύθυνση βλέπω στον browser σου. Γράψε εκεί απλά www.travelstories.gr και μετά ανανέωσε το bookmark σου με αυτό το url.

Edit: το έφτιαξα και με άλλο τρόπο αυτό, τώρα είτε το φτιάξεις εσύ είτε όχι θα σου κάνει ανακατεύθυνση στη -σωστή- νέα αρχική σελίδα :)
 
Last edited:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Δε μου είπες όμως αυτό που σε ρώτησα, τι browser χρησιμοποιείς. Επίσης πέσμου τι πάει να πει δε μπορείς να γράψεις ελληνικά; τι κάνει δηλαδή;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Με τον default browser σε ένα xperia mini μου κάνει και εμένα αυτά τα ωραία, αλλά μου τα έκανε και πριν την αλλαγή. Όμως αυτός ο browser είναι ψιλοχάλια έτσι κι αλλιώς.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Οκ τι να σας πω ρε παιδιά, στο δικό μου φαίνονται μια χαρά όλα, υποθέτω ότι είναι πάρα πολύ παλιός ο browser στο 2.3.1. Κάντε ένα κόπο και εγκαταστήστε τον Chrome όσοι έχετε τόσο παλιό android version.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.316
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ναι είναι λίγο πιο ξεκάθαρα - οι ειδοποιήσεις by the way, εμένα μου εμφανίζονται χωρίς κανένα πρόβλημα live, δε χρειάζεται να κάνω refresh τη σελίδα.
Lucky you.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.826
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom