Νέο design στο φόρουμ

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Οκ κάτσε να το δοκιμάσω με firefox - με το προηγούμενο design σου έβγαιναν κανονικά οι ειδοποιήσεις;
 

fantasia13

Member
Μηνύματα
163
Likes
86
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Μπραβο!!!! Πολυ ωραιο ευχρηστο και πιο ξεκουραστο οπτικα το βρισκω εγω!!!
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Δεν μου έρχονται όλες οι ειδοποιήσεις από τα θέματα που παρακολουθώ.:( Χρησιμοποιώ firefox, αν αυτό παίζει ρόλο.
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.296
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Στο σμαρτφοουν πολλές ειδοποιήσεις έρχονται ετεροχρονισμένα..
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Από λαπτοπ μπαίνω. Εντωμεταξύ τώρα παρατηρώ πως δεξια στη στήλη με τα προσφατα μηνύματα το δικό μου μηνυμα δεν το εμφανίζει, εμφανίζει όμως της XristinaK ενώ είναι μεταγενέστερο! :shock:
Δεν υπάρχω κι είμαι εδώ! :p
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν μου έρχονται όλες οι ειδοποιήσεις από τα θέματα που παρακολουθώ.:( Χρησιμοποιώ firefox, αν αυτό παίζει ρόλο.
Μιλάς για τις ειδοποιήσεις που πετάγονται εδώ στο φόρουμ στη μπλε μπάρα πάνω πάνω ή για τις ειδοποιήσεις που έρχονται στα email σου;

Στο σμαρτφοουν πολλές ειδοποιήσεις έρχονται ετεροχρονισμένα..
Ετεροχρονισμένα δηλαδή; μετά από30 δευτερόλεπτα ή μετά από 3 ώρες;

Από λαπτοπ μπαίνω. Εντωμεταξύ τώρα παρατηρώ πως δεξια στη στήλη με τα προσφατα μηνύματα το δικό μου μηνυμα δεν το εμφανίζει, εμφανίζει όμως της XristinaK ενώ είναι μεταγενέστερο! :shock:
Δεν υπάρχω κι είμαι εδώ! :p
Ε τι πως; η μπάρα δεξιά εμφανίζει μόνο τα τελευταία μηνύματα, άρα αν ένα είναι μεταγενέστερο, θα εμφανίσει αυτό και όχι το προηγούμενο.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
1) Ναι, εννοώ τις ειδοποιήσεις που εμφανίζονται πάνω στη μπάρα στο σημαιάκι.

2) Κάτσε τώρα γιατί μπερδεύτηκα σε σχέση με τα πρόσφατα μηνύματα. Λογικά όταν ανεβαίνει κάποιο νέο μήνυμα δεν θα πρέπει να εμφανίζεται αυτόματα και στη μπάρα δεξιά; Εγώ αυτό που λέω είναι πως κάποια νέα μηνύματα δεν εμφανίζονται στη μπάρα δεξιά (των πρόσφατων μηνυμάτων). Τα τρώει ο γιαχούλας ρε παιδί μου! Ατάιστο το 'χετε το χρυσούλι μου; :D

Αν λέω αρλούμπες, μη με συνερίζεσαι. Είμαι λίγο (εως πολύ) ασχετούλα!:)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
H μπάρα δεξιά εμφανίζει τις τελευταίες απαντήσεις σε κάθε θέμα. Αν λοιπόν σε ένα θέμα έχουν γίνει 10 απαντήσεις, θα εμφανίζεται η τελευταία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.737
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom