Τα καλά τα στραβά και τα ανάποδα που συμβαίνουν σ΄αυτή τη χώρα.....

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

makisg

Member
Μηνύματα
4.717
Likes
14.806
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
αυτός είσαι .....και εγώ μαζί σου.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Φέρτε πίσω τον Κωστάκη τώρα. Να του πει κι ο επικοινωνιολόγος του πάλι ότι είναι καλό για το προφίλ του να παίζει μπάλα στις κάμερες και να καταφέρει να πάθει διάστρεμμα και στα δύο πόδια στην ίδια φάση (δεν έχει ξαναγίνει) ενώ τη δεύτερη φορά να σκάνει με τον κώλο σαν καρπούζι πάνω στη μπάλα. (εννοείται πως έχουν γίνει αυτά κι ελπίζουμε να ξαναγίνουν). Προσωπικά με το Σαμαρά δε γελάω καθόλου, ο Γιωργάκης είναι επικίνδυνα βλάκας, άρα φέρτε Κωστάκη τώρα.
Ε εντάξει ήταν εύκολο το κουίζ.
Τον θέλεις πίσω ε? Από πλευράς γέλιου νικάει με διαφορά. Από πλευράς εκτόξευσης χρέους κατά την θητεία, κοντράρει χαλαρά τον Γιώργο. Από πλευράς fitness είναι και εκεί ντέρμπυ. Ποδηλάτης ο ένας, μπαλαδόρος ο άλλος. Άρα η μάχη ίσως κριθεί στις συζύγους. Προτείνω να πας για καμια μικροεπεμβασούλα στην Νατάσα να μας πεις προσωπικές εμπειρίες. Εγώ πάντως την έχω δει στο Λαικό και το ύφος του Γιακούμπ μπροστά της δεν πιάνει μία. Doctor House και έτσι.

Υ.Γ. Βέβαια ο Γιώργος φυτεύει και δέντρα με γλάστρες. Οπότε μάλλον νικάει.
Υ.Γ.2 Με τον Antonis δεν γελάω ούτε εγώ. Ίσως ο Θεός. Μιας και μιλάνε τακτικά.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Aυτή είναι κυρίες και κύριοι η απόδειξη για 2 μέρες διαμονής σε ενοικιαζόμενο κάπου στο Λασίθι. Ιδιοκτήτες συνταξιούχοι Καναδοί. Τους περισσεύουν 4 δωμάτια και τα νοικιάζουν. Η απόδειξη δόθηκε μετά από απαίτηση μου.
Οι νομοταγείς υποτίθεται Δυτικοί, στη χώρα της διαφθοράς ακολουθούν όμοια μονοπάτια...
 

Attachments

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μα εννοείται.Άλλη μια απόδειξη ότι δεν είσαι από DNA Έλληνας/Γάλλος/Κινέζος......στη συμπεριφορά αλλά ως αποτέλεσμα ενός κοινωνικού περιβάλλοντος.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Aυτή είναι κυρίες και κύριοι η απόδειξη για 2 μέρες διαμονής σε ενοικιαζόμενο κάπου στο Λασίθι. Ιδιοκτήτες συνταξιούχοι Καναδοί. Τους περισσεύουν 4 δωμάτια και τα νοικιάζουν. Η απόδειξη δόθηκε μετά από απαίτηση μου.
Οι νομοταγείς υποτίθεται Δυτικοί, στη χώρα της διαφθοράς ακολουθούν όμοια μονοπάτια...
Δεν έμεινε βέβαια αναπάντητη: Το κατήγγειλα στο ΣΔΟΕ και στον ΕΟΤ, αλλά αν επιβληθούν κυρώσεις δε νομίζω να το μάθω. Εκτός κι αν με ενημερώσει το ΣΔΟΕ. Διαφορετικά θα στείλω κάποιον πελάτη του χρόνου .....
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Μα εννοείται.Άλλη μια απόδειξη ότι δεν είσαι από DNA Έλληνας/Γάλλος/Κινέζος......στη συμπεριφορά αλλά ως αποτέλεσμα ενός κοινωνικού περιβάλλοντος.
μπορεί να φταίει και το κλίμα... ή θάμαστε υπό την επήρεια κάποιου ιδιότροπου αστερισμού...
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.780
Likes
18.171
Μα εννοείται.Άλλη μια απόδειξη ότι δεν είσαι από DNA Έλληνας/Γάλλος/Κινέζος......στη συμπεριφορά αλλά ως αποτέλεσμα ενός κοινωνικού περιβάλλοντος.
Σωστα, αλλα υπαρχει και η αλλη οψη, οτι τις προηγμενες αυτες κοινωνιες τις εφτιαξαν πολιτες Καναδοι, Σουηδοι κτλ κι οχι εξωγηινοι. Και προφανως δεν ειναι ολοι οι Καναδοι η οι Σουηδοι αντιπροσωπευτικοι ή αν θες και ανταξιοι των προηγμενων κοινωνιων που εχουν συλλογικα δημιουργησει. Δεν ειναι θεμα γονιδιων αλλα μιμιδιων.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
http://www.tvxs.gr/news/internet-mme/akyres-oi-apolyseis-stin-ert-me-apofasi-dikastirioy

Άκυρες οι απολύσεις στην ΕΡΤ με απόφαση δικαστηρίου

Με απόφασή του το Μονομελές Πρωτοδικείο Αθηνών (αρ. 2732/2014) ακυρώνει τις απολύσεις εργαζομένων της ΕΡΤ - τεχνικών που είχαν προσφύγει στο δικαστήριο με δικηγόρο τη Ντορίνα Κορακά.. Έρχεται, δε, μόλις μια μέρα μετά την μεταβίβαση στην Δικαιοσύνη της δικογραφίας για τις παράτυπες προσλήψεις στην ΝΕΡΙΤ και μερικές εβδομάδες ύστερα από την δικαίωση των 20 εργαζομένων της ΕΡΑ Ηρακλείου.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.489
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom