Γερμανία χριστουγεννα στο Ντίσελντορφ η στην κολωνια??

thomi00

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
βουδαπεστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
αμερικααααα!!
Καλησπερα ταξιδιωτες!! Εχω κλεισει εισιτηρια 120 ευρω πανε ελα 2 ατομα για Ντίσελντορφ 11-16 δεκεμβρη!! Ειναι πρωτη μ φορα στη γερμανια!! Τι κανω λοιπον?? Μενω εκει, παω κολωνια?? Τι αξιζει περισσοτερο??λεμε ν νοικιασουμε κ αμαξι!! Ακουω προτασεις κ σας ευχαριστω προκαταβολικα!!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Μέχρι να σου απαντήσουν αυτοί που γνωρίζουν μπορείς να κάνεις μια αναζήτηση για τους προορισμούς που σε ενδιαφέρουν, αλλά και να διαβάσεις από εδώ:http://www.travelstories.gr/community/forums/Ταξιδιωτικές-Ιστορίες-Ευρώπη.57/?prefix_id=70
http://www.travelstories.gr/community/forums/Ευρώπη.19/?prefix_id=70
ό,τι έχει σχέση με το ταξίδι σου.
 

thomi00

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
βουδαπεστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
αμερικααααα!!
Εχω διαβασει τα παντα και γενικα εχω 'χαθει'!! Οι μερες ειναι λιγες και σκεφτομαι να τις μοιρασω απο 2 για καθε πολη! Θα ηθελα ομως και κανενα χωριουδακι η κατι κοντα στην βαση μας να περναμε μια γευση απο γνησιο γερμανικο εδαφος!
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισραήλ, Ειρηνικός
Αν θέλεις την άποψή μου, το Ντίσελντορφ δε λέει πάρα πολλά. Η Κολωνία είναι λίγο μεγαλύτερη και πιο φαντασμαγορική, αλλά και πάλι τα σημαντικά σε 1 μέρα τα βλέπεις. Είναι απλώς ότι η περιοχή είναι ιδιαίτερα ανεπτυγμένη βιομηχανικά και δε λέει και πολλά από άποψη γραφικότητας... Συμφωνώ με Kleopatra, Koblenz πολύ ωραιότερο, αλλά και το Aachen το οποίο από Κολωνία δεν είναι πολύ μακριά. Εγώ προσωπικά θα χρησιμοποιούσα ίσως ως ορμητήριο την Κολωνία και θα περνούσα μία φουλ μέρα εκεί και θα έκανα ημερήσιες εκδρομές σε Aachen και Koblenz, καθότι δεν έχεις και πολλές μέρες στη διάθεσή σου αρκετά θα είναι αυτά :)
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Πολυ σωστα τα παραπανω,να προσθεσω μια ακομη εναλλακτικη,τη Βοννη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.635
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom