Κιργιστάν Περιπέτειες στην Κεντρική Ασία (Κιργιστάν)

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Και όμως, καμία σχέση με cognitive-behavioural therapy! :p
Χμ υποψίες μου βάζεις για τον επαγγελματικό προσανατολισμό σου…

Κανονικά δεν έπρεπε να σου βάζω like διότι ως γνωστόν είμαι ένα μικρόψυχο, ζηλόφθον, μισαλλόδοξο γουρούνι, κι εσύ φρόντισες να πας στο Κιργιστάν πριν από μένα. Τέλος πάντων επιδεικνύω ανωτερότητα για την ιδιαιτερότητα του προορισμού.

Γράφε! Χαίρομαι να διαβάζω τέτοιες ιστορίες
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.712
Likes
11.262
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Χμ υποψίες μου βάζεις για τον επαγγελματικό προσανατολισμό σου…
Πάντως δεν είμαι της CBT φιλοσοφίας! :)

Κανονικά δεν έπρεπε να σου βάζω like διότι ως γνωστόν είμαι ένα μικρόψυχο, ζηλόφθον, μισαλλόδοξο γουρούνι, κι εσύ φρόντισες να πας στο Κιργιστάν πριν από μένα. Τέλος πάντων επιδεικνύω ανωτερότητα για την ιδιαιτερότητα του προορισμού.

Γράφε! Χαίρομαι να διαβάζω τέτοιες ιστορίες
Σε ευχαριστώ! Είπα κι εγώ η πρώτη μου εξόρμηση στην Ασία να είναι κάπου εναλλακτικά! Η επόμενη θα είναι λογικά πιο "mainstream" και δημοφιλής (καθότι δύσκολο να είναι κάτι λιγότερο δημοφιλές από το Κιργιστάν) και θα έχεις σίγουρα πάει! :)
 
Last edited:

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Σε ευχαριστώ! Είπα κι εγώ η πρώτη μου εξόρμηση στην Ασία να είναι κάπου εναλλακτικά! Η επόμενη θα είναι λογικά πιο "mainstream" και δημοφιλής (καθότι δύσκολο να είναι κάτι λιγότερο δημοφιλές από το Κιργιστάν) και θα έχεις σίγουρα πάει! :)
Ελπίζω μόνο να μην αφορά χώρες του Κόλπου και να μας γράφεις ιστορίες από Ντουμπάι ή Ντάμπου Ντάμπι. Λυπήσου τις φλέβες μας
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.712
Likes
11.262
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει

underwater

Member
Μηνύματα
2.712
Likes
11.262
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εύγε! Αν και υπό την πνευματική καθοδήγηση της dimkyr δεν ξέρω αν πρέπει να φοβάμαι να μη φοβάμαι… :rolleyes-80:
Η επιρροή της dim kyr σίγουρα θα κρατήσει τα θέλγητρα του Ντουμπάι μακριά! Τώρα για Ινδίες και Κίνες δεν μπορώ να υποσχεθώ τίποτα! :D
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Η επιρροή της dim kyr σίγουρα θα κρατήσει τα θέλγητρα του Ντουμπάι μακριά! Τώρα για Ινδίες και Κίνες δεν μπορώ να υποσχεθώ τίποτα! :D
Αϊ αϊ θα σε ψάχνουμε σε χωριά στο πουθενά ή όρθια σε ολονύκτια ΚΤΕΛ…
Ολοκλήρωσε προς το παρόν την ιστορία γι'αυτήν την ενδιαφέρουσα γωνιά του πλανήτη
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.712
Likes
11.262
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Έλα πες, στις φωτογραφίες από τα ΚΤΕΛ η dimkyr είναι αυτή με το τσεμπέρι, έτσι;
Δεν θα προβώ σε οποιαδήποτε αποκάλυψη για να διατηρήσω το μυστήριο! :D
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Δεν θα προβώ σε οποιαδήποτε αποκάλυψη για να διατηρήσω το μυστήριο! :D
Ευγε! Και για την ιστορία, και για την επιλογή χωρας και για την διακριτικότητα.

Ουτε ενα κλαρωτο τσεμπέρι δεν μπορούμε να φορέσουμε και μας σχολιάζουνε! Α πα .. πα....
Και τωρα γραψε μην καταντησεις σαν μερικούς μερικούς που ξεκινούν ιστορίες το σωτηριο ετος 2011 και την τελειώνουν με την έλευση του Αρμαγεδων.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.712
Likes
11.262
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ουτε ενα κλαρωτο τσεμπέρι δεν μπορούμε να φορέσουμε και μας σχολιάζουνε! Α πα .. πα....
Έχω γυρίσει υπερ-κουρασμένη σπίτι και δεν έχω σταματήσει να γελάω με τα posts σου νυχτιάτικα! :p

Και τωρα γραψε μην καταντησεις σαν μερικούς μερικούς που ξεκινούν ιστορίες το σωτηριο ετος 2011 και την τελειώνουν με την έλευση του Αρμαγεδων.
Θα προσπαθήσω να δείξω συνέπεια! :p
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Τι σημαίνει συνέπεια (στην ολοκλήρωση ταξιδιωτικων ιστοριών?)
Τελος πάντων... κάλο μου ακούγεται... Να την δείξεις αν δεν είναι κάτι αντιχριστιανικό
 
  • Like
Reactions: GTS

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.198
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom