Άγιος Δομήνικος Βοηθεια για ταξιδι στον Αγιο Δομηνικο

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Και τα ξενοδοχεία 330? για 11 νύχτες..
Tα ξενοδοχεία που έκλεισες μόνος σου για 11 νύχτες με 330e είναι αντίστοιχα με αυτά που θα σου κλείσει ένα ταξιδιωτικό πρακτορείο ή είναι μία φορά χειρότερα, οπότε δικαιολογείται και το μισό κόστος?
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
η προσβαση για σαμανα σε περιπτωση κατεβαινεις στο las americas πως ειναι??
Ειτε νοικιαζεις οχημα στο αεροδρομιο και σε 2-3 ωρες φτανεις Σαμανα. Ειτε πας με ταξι μεχρι το σταθμο των λεωφορειων Caribe Tours | Bienvenidos και σε 4 περιπου ωρες φτανεις Σαμανα. Απο κει παλι θα παρεις ταξι για να φτασεις στον προορισμο (ξενοδοχειο) σου.
 

NUOVO..

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
...........

Ειτε νοικιαζεις οχημα στο αεροδρομιο και σε 2-3 ωρες φτανεις Σαμανα. Ειτε πας με ταξι μεχρι το σταθμο των λεωφορειων Caribe Tours | Bienvenidos και σε 4 περιπου ωρες φτανεις Σαμανα. Απο κει παλι θα παρεις ταξι για να φτασεις στον προορισμο (ξενοδοχειο) σου.
εννοω αν ο δρομος ειναι οκ να πας με αυτοκινητο η ειναι κανενας χωματοδρομος?γενικα πως ειναι οι δρομοι?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
εννοω αν ο δρομος ειναι οκ να πας με αυτοκινητο η ειναι κανενας χωματοδρομος?γενικα πως ειναι οι δρομοι?
Στη Σαμάνα πας μέσω του νέου αυτοκινητόδρομου, οπότε πας άνετα. Στο επαρχιακό δίκτυο υπάρχουν φυσικά και δρόμοι με άσφαλτο μεταξύ των κυρίως οικισμών (προσοχή στις λακούβες όμως), αλλά οι υπόλοιποι είναι χωματόδρομοι. Καλό είναι να ξέρεις από πριν τι θα συναντήσεις.
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Με τον καινουργιο αυτοκινητοδρομο σε 2,5 ωρες εισαι εκει και ανετα!!
 

Tiffany

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλημερα σας ειμαι καινουργια στο όμορφο site πιυ το παρακολουθώ πολυ καιρό και μου αρέσει .ηθελα να ρωτήσω για αγιο δομηνικο ποιο ξενοδοχειο προτείνεται; Για την περιοχή la perena τι γνώμη εχετε και πισο ασφάλεια υπαρχει στον αγιο δομηνικο τον εχω επισκεφθεί με κρουαζιερόπλοιο και μου άρεσε πολυ.ξερει κανεις για το αν υπαρχει τρόπος να επισκεφτώ το sh Thomas Virgin Islands
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
ηθελα να ρωτήσω για αγιο δομηνικο ποιο ξενοδοχειο προτείνεται; Για την περιοχή la perena τι γνώμη εχετε και πισο ασφάλεια υπαρχει στον αγιο δομηνικο τον εχω επισκεφθεί με κρουαζιερόπλοιο και μου άρεσε πολυ.ξερει κανεις για το αν υπαρχει τρόπος να επισκεφτώ το sh Thomas Virgin Islands
Το νησί είναι πολύ μεγάλο..σε ποιά περιοχή να σου προτείνουμε ξενοδοχείο?
Την περιοχή που λες (le perena) δεν την έχω ξανακούσει, που περίπου βρίσκεται?
Το st. Thomas εννοείς να το επισκεφτείς από Δομήνικο? Αεροπορικώς πιθανόν. Υπάρχει και ένα Πουέρτο ρίκο ανάμεσά τους.
 

Tiffany

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Τ
Το νησί είναι πολύ μεγάλο..σε ποιά περιοχή να σου προτείνουμε ξενοδοχείο?
Την περιοχή που λες (le perena) δεν την έχω ξανακούσει, που περίπου βρίσκεται?
Το st. Thomas εννοείς να το επισκεφτείς από Δομήνικο? Αεροπορικώς πιθανόν. Υπάρχει και ένα Πουέρτο ρίκο ανάμεσά τους.
Εχωεχω παει samana σκεφτόμουν για punta Cana η Μπόκα τσικα; Που ειναι πιο ωραια; Ναι ξέρω οτι ειναι ανάμεσα το πουερτο ρίκο αλλα δεν ξέρω αν υπαρχει συνδεση αεροπορική η ακτοπλοϊκή
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.746
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom