Sun of the beach!

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Go, σκέψου το καλά: Αν δεχτείς οτι είναι εκτός θεματος υπάρχει ελπίδα και χωρος για όνειρα, αν όμως παραδεχτείς ότι είναι εντός θέματος, τότε ο πεσιμισμός μας χτυπα την πόρτα, η αισιοδοξία πάει περίπατο και δεν έχουμε τίποτε απολύτως να περιμένουμε. Τι προτιμάς?
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Μωρέ είναι εντός θέματος σου λέω! Έχω ρίξει κάτι γέλια εν τω μεταξύ, μια με το ποστ του tripakia μια με το παρακάτω βίντεο που μόλις το είδα το μυαλό μου πήγε σε σένα dimkyr...
Διότι όλοι έχουμε πάει και ξαναπάει -κάποιοι- στην Ταυλάνδη και έχουμε χαρεί τα νησιά και τις παραλίες της.
Εκείνο που μας έχει μείνει είναι το χαμόγελο, η εξυπηρέτηση και η ευγένεια (οκ πλην ελαχίστων εξαιρέσεων κυρίως στη Μπανγκόκ) των κατοίκων της. Προσωπικά δε γνωρίζω κάποια που να την έχουν πετάξει έξω από παραλία και μόλις το είδα λέω δε μπορεί, θα'ναι η dimkyr ή κοντινή συγγενής ή μέλος του travelstories που της ζήτησε βοήθεια για το ταξίδι του :haha: και εκείνη σαν ειδικός :haha: έσπευσε να προτείνει χοτελ, μετακινήσεις και παραλία για απολαυστικό μπάνιο!

Πέρα από την πλάκα πως το βρίσκετε?
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Ωστε εσύ ήσουν κρυμμένη πίσω απο τον φοίνικα με την κάμερα εε?
Παλιοκόριτσο! Τριανταφυλλόπαιδο!

Πολύυυ καλό!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Ειδικα τωρα που το επομενο καλοκαιρι φανταζει τοσο μακρια .....:cry:
 

CostaNastazia

Member
Μηνύματα
37
Likes
40
Έχω πάθος με τη θάλασσα και τις παραλίες και έχω πάθει πλάκα με τις φωτογραφίες που βάζετε. Έχετε πάει σε αυτά τα μέρη? Εγώ τώρα ετοιμάζω το πρώτο και μάλλον μοναδικό μου ταξίδι :( σε εξωτικό μέρος. Εμπνέομαι αλλά και έχω καταμπερδευτεί :haha: από τις φωτογραφίες σας.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Αφού έχεις τρέλα με τις παραλίες, είσαι ευπρόσδεκτη να γίνεις μέλος των γκρουπ των παραλιάκηδων!
Δεν έχουμε πάει σε όοοολες αυτές τις παραλίες, αλλά σε αρκετές και φιλοδοξούμε να πάμε σε όσες ακόμα μπορούμε :)
Γιατί λυπημένη φατσούλα αφού ετοιμάζεις εξωτικό ταξιδάκι? Βλέπε φωτος και ρώτα μας.. Εδώ είμαστε να σε βοηθήσουμε να διαλέξεις την καλύτερη παραλία στον κόσμο :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.636
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom