Ουγγαρία Bουδαπεστη-tips?

Kafkasios

Member
Μηνύματα
144
Likes
79
θα ηθελα καποιος που εχει παει βουδαπεστη να μου δωσει πληροφοριες για φαγητο ποτο γλυκο κ γενικοτερα διασκεδαση καθως και τι εχει να κανω εκει,τι πρεπει να δω κλπ.επισης θα την επισκεφθω αρχες σεπτεμβρη.τι καιρο θα εχει?
Στο παρόν θέμα ψάχνοντας θα βρεις αρκετές πληροφορίες. Για παράδειγμα δες στον παρακάτω σύνδεσμο τι έγραφα για κάποια εστιατόρια πριν 3 χρόνια

http://www.travelstories.gr/community/index.php?posts/286439

Βέβαια αυτά είναι προσωπικές απόψεις εσύ αποφασίζεις :):cool:
 

joanna1981

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Καλημέρα σε όλους! 25-29 Νοεμβρίου, πετάμε κι εμείς για
Βουδαπεστη
Προσφορά για 2 άτομα, με αεροπορικά και ξενοδοχείο 310 E. ΠΑΡΑΚΑΛΏ!!!
Μήπως κάποιος γνωρίζει να μου δώσει πληροφορίεε σχετικά με το
http://www.booking.com/hotel/hu/royal-park-boutique.el.html
Ευχαριστώ!!!
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Δεν είναι και ό,τι καλύτερο η τοποθεσία αλλά τουλάχιστον έχεις μετρό δίπλα.Έχει αρκετά σχόλια και στο booking για να δεις.
 

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Που βρήκες αυτή την προσφορά καλέ να δω και για μένα??
Ψάχνω για αεροπορικα εισιτήρια και είναι στον θεό.....
 

Estet

Member
Μηνύματα
234
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Λυών
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τόκιο
Καλημέρα, δεν έχω μείνει στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο, η περιοχή δεν είναι και ιδιαίτερα κεντρικά, βέβαια ο σταθμός του τρένου και του μετρό είναι κοντά... Αλλά η περιοχή εκεί γύρω από τον σταθμό του τρένου απ' ότι θυμάμαι σου δημιουργούσε μια ανασφάλεια το βράδυ, εννοώ από τον κόσμο που έβλεπες...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
To location του ξενοδοχείου δεν είναι καλό... ακύρωσέ το και εύκολα θα βρεις άλλο ξενοδοχείο στα ίδια λεφτά σε πολύ καλύτερο μέρος. Η Βουδαπέστη είναι γεμάτη από τέτοια...
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
Καλημέρα σε όλους! 25-29 Νοεμβρίου, πετάμε κι εμείς για
Βουδαπεστη
Προσφορά για 2 άτομα, με αεροπορικά και ξενοδοχείο 310 E. ΠΑΡΑΚΑΛΏ!!!
Μήπως κάποιος γνωρίζει να μου δώσει πληροφορίεε σχετικά με το
http://www.booking.com/hotel/hu/royal-park-boutique.el.html
Ευχαριστώ!!!
Για πε για πε, που ειναι αυτη η προσφορα? τη θελω κι εγω
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Επειδή φαντάζομαι είναι από Θεσσαλονίκη μπορείς να βρεις με τη Wizz οικονομικά εισιτήρια και φθηνό ξενοδοχείο εκεί.Ειδικά για Νοέμβρη που είναι χαμηλή σεζόν.
 

joanna1981

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Σ'ευχαριστώ πολύ, είχα διαβάσει κι εγώ τα σχόλια. Ρώτησα απλά για περισσότερες διευκρινήσεις.

Δεν είναι και ό,τι καλύτερο η τοποθεσία αλλά τουλάχιστον έχεις μετρό δίπλα.Έχει αρκετά σχόλια και στο booking για να δεις.
Στο cdf travel!!! Όλα τα πακέτα είναι ατομικά και περιλαμβάνουν διαμονή και αεροπορικά.
Έχει εκπληκτικές προσφορές!!!
Που βρήκες αυτή την προσφορά καλέ να δω και για μένα??
Ψάχνω για αεροπορικα εισιτήρια και είναι στον θεό.....
 
Last edited by a moderator:

joanna1981

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Καλημέρα! Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις. Όπως ανέφερα παραπάνω, η προσφορά είναι απο το cdf travel, έχει διάφορες προσφορές, πιστεύω αξίζει τον κόπο για μια ματιά. Θα ταξιδέψουμε κι εμείς με τη wizz, περιθώρια ακύρωσης του hotel δεν υπάρχουν, γιατί έχει προπληρωθεί το ποσό, για την κατοχύρωση του πακέτου. Ας ελπίσουμε να μην έχουμε κανένα απρόοπτο, γιατί με τις παράξενες περιοχές, είχα πάντα ένα θέμα.
ααα!!! και μιας που το θυμήθηκα λίγες ερωτήσεις ακόμη, τώρα που σας έχω διαθέσιμους.
Ποιά λουτρά προτείνετε που να έχουν και μεικτές πισίνες?
Γνωρίζετε αν θα μπορώ να κάνω όλες μου τις αγορές με τη maestro, εθνοcash της Εθνικής?
 

Fairydust

Member
Μηνύματα
176
Likes
77
Επόμενο Ταξίδι
Ιρλανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Με την maestro της εθνικης εγω αντιμετωπισα μια φορά πρόβλημα σε ένα μαγαζί με souvenir, οπότε εχε και κανενα forint μαζί σου! Βεβαια από το 2010 μέχρι σήμερα πιθανον να έχουν αλλάξει τα πράγματα και να μην εχεις κανενα θεμα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.712
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom