Κουβαλάτε πολλά στα ταξίδια σας;

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Να μας κανεις φροντιστηριο!! ;)
Εγω εχω και μια παραξενια: απαξ και μπουν τα ρουχα σε βαλιτσα, φορεθουν-δεν φορεθουν, τα πλενω... πφφφ τον ψυχαναγκασμο μου μεσα.... :p
Κι εγώ. Εγώ πλένω και τη βαλίτσα
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Εχω ταξιδέψει και πολύ light, έχω ταξιδέψει και πολύ "να τα πάρω όλα". Αυτό που ποτέ δε διαπραγματεύομαι όμως, είναι να παίρνω μαζί μου ένα στοιχειώδες φαρμακείο. Όσο χόρο και να πιάνει, όσο βάρος και να έχει, όσο σπάνια και να χρειάζεται, μια φορά που θα χρειαστεί το τιμημένο το immodium, αν δεν το έχεις μαζί θα σου χαλάσει όλο το ταξίδι.
Μην ξεχασουμε και το ζαντακ για τις καουρες στο στομαχι!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.017
Likes
40.988
Πάντα ταξιδεύω με περισσοτερα από όσα χρειάζομαι. Φοβάμαι μην ξεμείνω και δε μπορώ να κυκλοφορήσω λόγω βρεγμένων παπουτσιών η ακατάλληλων πανωφοριών, οπότε εκεί το παρακάνω (την έχω πατήσει). Α, και μην γίνει καμια στραβή και δεν μπορέσω να επιστρέψω την προγραμματισμενη μέρα οπότε να έχω καβάτζα σε καθαρά ρούχα (την εχω πατήσει). Και το φαρμακείο είναι πιο ενισχυμένο με φάρμακα για πιθανές αλλεργίες.
Και πλένω κι εγώ βαλίτσες- χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.125
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Κι εγω!!! :) Κι ελεγα να μην το πω κι αυτο γιατι ηδη εχω αφησει να διαφανει η τρελα μου σε αλλα θρεντς (δεν επιτρεπω παπουτσια στο σπιτι κ.λ.π.)
Εσυ φανταζομαι παιρνεις και παντοφλες για να φορουν οι καμαριερες ή ο οποιοσδηποτε χρειαστει να μπει στο δωματιο σου.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.487
Likes
7.969
Εσυ φανταζομαι παιρνεις και παντοφλες για να φορουν οι καμαριερες ή ο οποιοσδηποτε χρειαστει να μπει στο δωματιο σου.
Οχι δα... απλα παιρνω σαγιοναρες και μπαινω μαζι με αυτες στην μπανιερα... αμ πως!!
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Σαν τιπ αναφερω οτι τα ρουχα τα τυλιγω σε σφιχτο ρολο και τα παπουτσια γεμιζουν με διαφορα.Και ΒΕΒΑΙΑ πλενονται ολα..μεχρι παπουτσια οταν γυρισω..
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom