Ποιοι είναι οι δημοφιλέστεροι προορισμοί στο Travelstories ;

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μιας και έρχονται τα γενέθλια του σάιτ, θα δημοσιεύσω μερικά ενδιαφέροντα στατιστικά στοιχεία, μεταξύ των οποίων και ποιοι είναι οι προορισμοί που ο κόσμος ψάχνει περισσότερο στο Travelstories.

Για να κάνουμε μια ενδιαφέρουσα σύγκριση, ποιοι πιστεύετε εσείς ότι είναι οι δημοφιλέστεροι προορισμοί εδώ; Για κάντε μια λίστα ο καθένας να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε :)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ο δημοφιλέστερος προορισμός είναι σίγουρα το οnline checkin της Ryan. Δεν υπάρχει αυτό λέμε, ένα στα τρία ποστ είναι "έγραψα το επώνυμό μου βουστροφηδόν και αναγραμματισμένο, λέτε να υπάρξει πρόβλημα;".

Από χώρες νομίζω Ιταλία θα είναι η πρώτη, στις εκτός Ευρώπης μάλλον κάποια από τις Ταϊλάνδη-ΗΠΑ-Τουρκία, από Λατινική Αμερική νομίζω Μεξικό και κάμποσα χιτς πρέπει να έχει και η Κίνα μαζί με Χονγκ Κονγκ.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Από χώρες νομίζω Ιταλία θα είναι η πρώτη, στις εκτός Ευρώπης μάλλον κάποια από τις Ταϊλάνδη-ΗΠΑ-Τουρκία, από Λατινική Αμερική νομίζω Μεξικό και κάμποσα χιτς πρέπει να έχει και η Κίνα μαζί με Χονγκ Κονγκ.
Γενικά ο κόσμος ψάχνει περισσότερο πόλεις/προορισμούς παρά χώρες.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ρωμη, Κωνσταντινουπολη, Λονδινο, Βρυξελλες, Νεα Υορκη, Ταιλανδη, Κουβα.

Καο οπως σωστα λεει ο Yorgos ολα τα θεματα σχετικα με τη ryanair. Τωρα που θα ξεκινησει για Βαρσοβια(Modlin) απο αθηνα θα εχουμε καινουριες ερωτησεις για καινουριο προορισμο.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Από την αρχή του travelstrories ή τον τελευταίο χρόνο;

Πάντως για τα τελευταία χρόνια: Ρώμη, Κωνσταντινούπολη, Παρίσι, Νησιά Αιγαίου (οι δυο πρώτοι προορισμοί και οι δυο τελευταίοι μπορεί και με αντίθετη σειρά).
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.368
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom