Χριστουγεννα που?

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
καλησπερα σε ολους μολις επεστρεψα απο την πανεμορφη ρωμη..ηταν τελειααα!!! θα σας τα πω τις επομενες μερες. Θα ηθελα τα φωτα σας για να παμε καπου τα χριστουγεννα αλλα επειδη εξωτερικο μαλλον δυσκολο καπου Ελλαδα. Καποια ιδεα;; δεν θελω να παω καπου που ναχει τρελω χιονι απλα ναναι ετσι γραφικα και ομορφα για τα χριστουγεννα.

καλημερα καμια ιδεουλα κανεις;
Πήλιο!
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
..παντου ειναι ονειρεμενα
γ
Καλημέρα. Για πόσες μέρες λες;
για 3 βραδια 4 μερες απο 23

θελω επισης να πω οτι ειμαστε απο Χιο και τα εισητηρια για αθηνα αεροπορικα ειναι πανακριβα και λεγαμε μηπως απο θεσσαλονικη πηγεναμε καπου που να ειναι ετσι ωραια και ρομαντικα για χριστουγεννα, ακομα και εξωτερικο αλλα με λιγα χρηματα αλλα και Ελλαδα δε θα με χαλαγε καθολου.
Πηλιο ωραιο εχω παει! και μακρινιτσα.
 
Last edited by a moderator:

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
θελω επισης να πω οτι ειμαστε απο Χιο και τα εισητηρια για αθηνα αεροπορικα ειναι πανακριβα και λεγαμε μηπως απο θεσσαλονικη πηγεναμε καπου που να ειναι ετσι ωραια και ρομαντικα για χριστουγεννα, ακομα και εξωτερικο αλλα με λιγα χρηματα αλλα και Ελλαδα δε θα με χαλαγε καθολου.
Πηλιο ωραιο εχω παει! και μακρινιτσα.
Καστορια! ή στο Καιμακτσαλαν στον Αγιο Αθανασιο...
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
..παντου ειναι ονειρεμενα
Καλημερα και παλι, Καστορια εχω παει καλοκαιρι νομιζω πριν καποια χρονια δεν ειχα και την καλυτερη παρεα αλλα σαν μερος μου αρεσε, κατι αλλο για Ελλαδα ετσι γραφικα στολισμενα και ομορφα

Καιμακτσαλαν Αγιο Αθανασιο φαινετε πολυ ομορφο αλλα πως πας;; και εχει χιονι πολυ;;; η μονο στο χιονοδρομικο εχει χιονι;
 
Last edited by a moderator:

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Καλημέρα,
πέρσυ η κολλητή μου είχε πάει Καιμακτσαλάν τα Χριστούγεννα και εκτος απο το χιονοδρομικό δεν συνάντησε αλλού χιόνι......Από Θεσσαλονίκη προς Αγ. Αθανάσιο είναι περίπου 2,5 ώρες....
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Ο Αγ.Αθανάσιος δεν είναι χωριό, είναι ένα αμφιλεγόμενο κατασκεύασμα των τεχνικών εταιριών χωρίς καμιά ατμόσφαιρα γνησιότητας, ένα ορεινό Ελλαδικό Las Vegas... ας σας αρέσει αυτό το χάλι καλά να περάσετε...
 

Fairydust

Member
Μηνύματα
176
Likes
77
Επόμενο Ταξίδι
Ιρλανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Επειδή ψαχνω κι εγω ενα 3ημερο λιγο πριν τα Χριστουγεννα στην Ελλάδα, τι έχετε να προτεινετε? Δεν ειναι απαραιτητο για εμενα να εχει χιονι!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Ορεινή Ναυπακτία ή Ορεινή Αρκαδία. Πολλά χωριά, καταλύματα και πιο ακριβά και σε λογικές τιμές και αρκετά γραφικά.
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
..παντου ειναι ονειρεμενα
Ορεινή Ναυπακτία ή Ορεινή Αρκαδία. Πολλά χωριά, καταλύματα και πιο ακριβά και σε λογικές τιμές και αρκετά γραφικά.
ωραια φαινοντα αλμα αυτα με ποιο τροπο πας ομως; μονο με δικο σου μεταφορικο η εχει καποιο λεωφορειο;

και για εμενα δεν ειναι απαρετητο το χιονι απλα να ειναι ετσι γραφικα και στολισμενα θα ηθελα, απο Θεσσαλονικη τι προορισμοι υπαρχουν ακομα και εξωτερικο αλλα σε χαμηλες τιμες

ααα επισης και απο μυτηλινη εχει πτησεις για εξωτερικο νομιζω αλλα μου βγαζει οτι δεν εχει απευθειας πτηση.
 
Last edited by a moderator:

Fairydust

Member
Μηνύματα
176
Likes
77
Επόμενο Ταξίδι
Ιρλανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Χλωμο να εχει απευθειας απο Μυτιλήνη, από Θεσσαλονίκη θα έχεις σίγουρα παρα πολλές επιλογές..
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
..παντου ειναι ονειρεμενα
εχεις δικαιο το εψαξα και μου δινει πτησεις αλλα οχι απευθειας παντως και για αθηνα αν τα κλεισω απο τωρα εχουν 200 ευρω τα δυο ατομα πηγενελα πολυ καλα για δεδομενα χιου,
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.677
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom