Ποιοι είναι οι δημοφιλέστεροι προορισμοί στο Travelstories ;

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Μιας και έρχονται τα γενέθλια του σάιτ, θα δημοσιεύσω μερικά ενδιαφέροντα στατιστικά στοιχεία, μεταξύ των οποίων και ποιοι είναι οι προορισμοί που ο κόσμος ψάχνει περισσότερο στο Travelstories.

Για να κάνουμε μια ενδιαφέρουσα σύγκριση, ποιοι πιστεύετε εσείς ότι είναι οι δημοφιλέστεροι προορισμοί εδώ; Για κάντε μια λίστα ο καθένας να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε :)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.259
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ο δημοφιλέστερος προορισμός είναι σίγουρα το οnline checkin της Ryan. Δεν υπάρχει αυτό λέμε, ένα στα τρία ποστ είναι "έγραψα το επώνυμό μου βουστροφηδόν και αναγραμματισμένο, λέτε να υπάρξει πρόβλημα;".

Από χώρες νομίζω Ιταλία θα είναι η πρώτη, στις εκτός Ευρώπης μάλλον κάποια από τις Ταϊλάνδη-ΗΠΑ-Τουρκία, από Λατινική Αμερική νομίζω Μεξικό και κάμποσα χιτς πρέπει να έχει και η Κίνα μαζί με Χονγκ Κονγκ.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Από χώρες νομίζω Ιταλία θα είναι η πρώτη, στις εκτός Ευρώπης μάλλον κάποια από τις Ταϊλάνδη-ΗΠΑ-Τουρκία, από Λατινική Αμερική νομίζω Μεξικό και κάμποσα χιτς πρέπει να έχει και η Κίνα μαζί με Χονγκ Κονγκ.
Γενικά ο κόσμος ψάχνει περισσότερο πόλεις/προορισμούς παρά χώρες.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Ρωμη, Κωνσταντινουπολη, Λονδινο, Βρυξελλες, Νεα Υορκη, Ταιλανδη, Κουβα.

Καο οπως σωστα λεει ο Yorgos ολα τα θεματα σχετικα με τη ryanair. Τωρα που θα ξεκινησει για Βαρσοβια(Modlin) απο αθηνα θα εχουμε καινουριες ερωτησεις για καινουριο προορισμο.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Από την αρχή του travelstrories ή τον τελευταίο χρόνο;

Πάντως για τα τελευταία χρόνια: Ρώμη, Κωνσταντινούπολη, Παρίσι, Νησιά Αιγαίου (οι δυο πρώτοι προορισμοί και οι δυο τελευταίοι μπορεί και με αντίθετη σειρά).
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.553
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom