Ποιοι είναι οι δημοφιλέστεροι προορισμοί στο Travelstories ;

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
Δεν εχεις παει στην Πολη?Μηπως σκεφτεσαι πως θα πας απο Ατατουρκ στο Ταξιμ?Μα αν θυμαμαι καλα στο ερωτημα αυτο η φιλη μου η vegerazaros εχει απαντησει 27 φορες.:)
Γιουχουυυυ!!! απο δω και περα θα πηγαινω μαζι τους να τους δείχνω τον δρομο :haha:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Δεν εχεις παει στην Πολη?Μηπως σκεφτεσαι πως θα πας απο Ατατουρκ στο Ταξιμ?Μα αν θυμαμαι καλα στο ερωτημα αυτο η φιλη μου η vegerazaros εχει απαντησει 27 φορες.:)
Μπα όχι θα μείνω Σουλταναχμέτ να είμαι δίπλα στ'αξιοθέατα...βέβαια δεν έχει κ πολλή ζωή το βράδυ, αλλά μ'αρέσει η οθωμανική ατμόσφαιρα...;) είπα είναι σαν να έχω πάει!!!;)
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Για μένα τα θρεντ που παίζουν πιο πολύ είναι:
1. Οδηγός Ε Check in από τη Ryanair.
2. Ρώμη-Καλύτερη περιοχή για διαμονή-Προτάσεις οικονομικού ξενοδοχείου.
3. Οδηγός Λονδίνο.
4. Κωνσταντινούπολη πληροφορίες ή Κωνσταντινούπολη updated.
Αυτά σίγουρα παίζουν πολύ, κυρίως απ'τους καινούριους.. Από τα μέλη μάλλον το θρεντ "off topic" παίρνει φωτιά..
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Πες τα ρε @echo2011
Ξέχασα κι εγώ να αναφέρω την ανάγκη πολλών να σχολιάζουν και να συζητούν περι ανέμων και υδάτων.Όχι οτι το παρεξηγώ φυσικά.Απλά μου κάνει εντύπωση.

Ευτυχώς που ξεκίνησαν και γράφονται ξανά και πολλές και καλές ιστορίες και έχουμε και οι υπόλοιποι ένα ενδιαφέρων για το φόρουμ.Γιατί για ένα διάστημα μόνο το off topic έβλεπα μπροστά μου.
 

gio87

Member
Μηνύματα
124
Likes
703
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού-Βολιβία-Εκουαδορ

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Συνήθεις προορισμοί: Ρώμη, Λονδίνο, Κων/πολη και γενικά όπου πετάει η Ryanair/Easyjet ή βγαίνουν προσφορές της Aegean (εξωτερικό), Νησιά Αιγαίου (εσωτερικο)
Συνήθεις ερωτήσεις: "Πού να μείνω;" "Πώς να μετακινηθώ από το αεροδρόμιο, μέσα στη πόλη" και ότι αφορά στις LoCo αεροπορικές
Εκνευριστική ερώτηση: "Τι να δω;" (έλεος, υπάρχει το google και οι ταξιδιωτικοί οδηγοί)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.666
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom