Ταξιδιωτικά videos

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο αν και επαγγελματικό.Βέβαια το έμαθα μόνος μου οπότε ξέρω τα βασικά.
Το premiere της Adobe είναι πιο εύκολο?To mέλος jose που επίσης κάνει τέτοια βίντεο χρησιμοποιεί το AVID MEDIA COMPOSER το οποίο πρέπει να είναι κορυφαίο αλλά πολύ δύσκολο.Το ξέρεις?
Πάντως μπράβο σου.Πολύ σταθερο χέρι και σκηνοθεσία στην λήψη.Δεν αρκεί μόνο ένα καλό πρόγραμμα.
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.518
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip B. Αμερική
Δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο αν και επαγγελματικό.Βέβαια το έμαθα μόνος μου οπότε ξέρω τα βασικά.
Το premiere της Adobe είναι πιο εύκολο?To mέλος jose που επίσης κάνει τέτοια βίντεο χρησιμοποιεί το AVID MEDIA COMPOSER το οποίο πρέπει να είναι κορυφαίο αλλά πολύ δύσκολο.Το ξέρεις?
Πάντως μπράβο σου.Πολύ σταθερο χέρι και σκηνοθεσία στην λήψη.Δεν αρκεί μόνο ένα καλό πρόγραμμα.
Το avid δεν το εχω δουλέψει καθόλου. Το premiere ειναι πολυ καλο. Ειναι αυτο που μάθαμε στη σχολή βασικα οποτε το ξέρω καλα. Το χέρι ειναι σταθερό όσο γινεται αλλα καποια πλανα τα εχω κανει και stabilize στο μοντάζ :) και παλι thanks
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.091
Likes
23.850
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καταπληκτικά βίντεο. Μου άρεσε πάρα πολύ του Παρισιού, όχι ότι τα άλλα υστερούν, αλλά έχω μια ιδιαίτερη αγάπη για το Παρίσι. Επίσης υπέροχα παρουσιάζεις και το St. Mont Michel.
Μπράβο σου.
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.518
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip B. Αμερική
Καταπληκτικά βίντεο. Μου άρεσε πάρα πολύ του Παρισιού, όχι ότι τα άλλα υστερούν, αλλά έχω μια ιδιαίτερη αγάπη για το Παρίσι. Επίσης υπέροχα παρουσιάζεις και το St. Mont Michel.
Μπράβο σου.
Σε ευχαριστώ! Κι εγώ έχω μια ιδιαίτερη αγάπη για το Παρίσι...Το ερωτεύτηκα! :) Το Mont Saint Michel φανταστικό αλλά το πρακτορείο που μας πήγε μονοήμερη τραγικό! 8 ώρες πήγαινε-έλα στο πουλμαν και ουτε 3 στο αβαείο. Με την ψυχή στο στόμα.
 

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
Τι λες τώρα!!!!!!!

Αν ταξιδέψαμε λέει... Φοβερή δουλειά. Εμένα μου άρεσε πολύ και της Σκωτίας. Πάντα τέτοια!

Και να προσθέσω: Τρομερή η ευαισθησία σου στο πορτραίτο...
 
Last edited by a moderator:

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Πολλά μπράβο!Εξαιρετικό και το βίντεο και μου άρεσε που δεν έβαλες περιττά έφε και έχει μια φυσικότητα.
Συγνώμη είδα καλά?Τι κόσμος ήταν αυτός στον πύργο των ψαράδων?:shock:
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.518
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip B. Αμερική
Πολλά μπράβο!Εξαιρετικό και το βίντεο και μου άρεσε που δεν έβαλες περιττά έφε και έχει μια φυσικότητα.
Συγνώμη είδα καλά?Τι κόσμος ήταν αυτός στον πύργο των ψαράδων?:shock:
Thanks :) Πανικός στο Bastion! Ολοι είχαν μαζευτεί για να δουν τα πυροτεχνήματα!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Γιώργο το βίντεο πρόσθεσε το αν θες και στην ιστορία σου.Θα ήταν ωραίο σαν ξεχωριστό κεφάλαιο.
Το προσθέτεις όπως το πρόσθεσες εδώ αλλά αν θες να εμφανιστεί και σαν ξεχωριστό κεφάλαιο πας στην επεξεργασία ενός οποιοδήποτε κεφαλαίου σου-εμφανίζεται όλη η ιστορία-πας τέρμα κάτω-γράφεις [BREAK= Video] επικολλάς το Link του video,αποθηκεύεις και θα δεις ένα νέο κεφάλαιο με το βίντεο σου.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
@georgant ανάρτησε τα βίντεο και στην media library του φόρουμ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom